Felietony

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” przed wakacjami wpadnie na Disney+

Krzysztof Kurdyła
„Doktor Strange w multiwersum obłędu” przed wakacjami wpadnie na Disney+
0

Ponieważ serwis VOD Disney+ jest już tuż za rogiem, wiadomość o pojawieniu się w nim nowego filmu Marvela „Doktor Strange w multiwersum obłędu” może okazać się dla Was bardzo interesująca. Będziecie mieli szansę zapoznać się z tym tytułem już przed wakacjami.

Disney+ i premiera Marvela

Jeśli jesteście fanami filmów Marvela, czerwiec będzie z pewnością dla was interesującym miesiącem. Po pierwsze, już 14 czerwca ruszy długo wyczekiwany w naszym kraju serwis VOD Disney+, którego jednym z filarów są właśnie filmy tej komiksowej marki. Zaledwie kilka dni później, 22 czerwca, w serwisie udostępniony zostanie jeden z najnowszych filmów Marvela, czyli „Doktor Strange w multiwersum obłędu”.

Drugi No. 2

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” to drugi z „solowych” filmów o tytułowym bohaterze. W jego rolę wcielił się znakomity brytyjski aktor, Benedict Cumberbatch. Za reżyserię odpowiada słynny reżyser kina grozy (często dziwacznego) oraz pierwszej serii „Spidermanów”, Sam Raimi. Akcja filmu rozgrywa się już po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry".

Zarówno tytuł, jak i osoba reżysera wskazują, że w filmie będzie bardzo dużo się działo i raczej nie oczekujcie wielu momentów przestoju. Produkcja nie zyskała może tak wysokich ocen, jak zdecydowana większość poprzednich filmów Marvela, ale z pewnością dla prawdziwego fana tego uniwersum będzie to bez znaczenia. Świadczą o tym choćby świetne wyniki filmu w amerykańskim box office.

Pamiętajcie o promocji

Jeśli zamierzacie skorzystać z okazji i zapoznać się z tym filmem na Disney+, to polecam lekturę artykułu Konrada Kozłowskiego, tutaj, w którym możecie dowiedzieć się, jak złapać przygotowaną przez Disney Polska promocję „na start”. Jeśli nie jesteście pewni, czy wspomniany tytuł wart jest waszego czasu, tutaj możecie przeczytać recenzję tego filmu, także popełnioną przez Konrada.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu