VOD

Disney+ w ofertach Polsat Box, Polsat Box Go, Plusa i Netii

Piotr Kurek
6

Nowi i obecni klienci Polsat Box, Polsat Box Go Plusa i Netii i będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert łączonych z Disney+. Premiera nowej usługi VOD już w przyszłym tygodniu!

Już 14 czerwca startuje w Polsce długowyczekiwana platforma VOD Disney+. Oprócz bogatego katalogu filmów animowanych, aktorskich i seriali, w bibliotece znajdziecie produkcje od Star (telewizja abc) i National Geographic. Gwiezdne Wojny, Marvel, Pixar. Do tego masa nowości, które na premierze pojawiać się będą w  cotygodniowych odstępach, z dwoma pierwszymi odcinkami nowych seriali w jednym dniu. Niektóre tytuły będą ukazywać się w całości jednego dnia. Rozpiskę katalogu Disney+ znajdziecie w tekście Konrada - jak oglądać w Polsce Disney+?

Disney+ w ofertach Polsat Box, Polsat Box Go, Plusa i Netii. Bez opłat nawet przez dwa lata

Źródło: Depositphotos

W dniu premiery w Polsce, Disney+ pojawi się także w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Grupa Polsat Plus jest jedynym operatorem usług płatnej telewizji i telekomunikacyjnym w Polsce, który będzie oferował Disney+.

Disney+ znajdzie się:

  • Polsat Box - pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę
  • Polsat Box Go - w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.
  • Plus - bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód)
  • Netia - bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru)

Disney+ w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box:

Disney+ w ofercie telewizji internetowej Polsat Box:

Pamiętajcie też o promocji. Decydując się teraz na roczny abonament Disney+ możecie zdobyć go w niższej cenie. Rejestrując się do 14 czerwca będziecie mieć możliwość wykupienia dostępu na 12 miesięcy w cenie 8 (229,90 zł). Szczegóły akcji znajdziecie w tekście Konrada Disney+ w Polsce taniej o 1/3. Oferta jest ograniczona czasowo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news