Gry

Ruszył 3 sezon Diablo Immortal. Sprawdźmy co nowego w Sanktuarium

Patryk Koncewicz
Ruszył 3 sezon Diablo Immortal. Sprawdźmy co nowego w Sanktuarium
4

Nowy karnet bojowy, liczne nagrody i Gorgota Zachłanna. Trzeci sezon Diablo Immortal już na serwerach.

Blizzard przed premierą Diablo Immortal obiecywał regularne aktualizowanie zawartości gry i póki co słowa dotrzymuje. Na serwery kieszonkowej odsłony kultowego hack and slasha zawitał update, wprowadzający karnet bojowy 3 sezonu. Rzućmy okien na nowości.

Archanioł Tyrael zstępuje do piekieł

Diablo Immortal – pomimo niegasnących kontrowersji związanych z mikropłatnościami – ma się świetnie i wciąż zalicza kolejne rekordy finansowe. Tym razem dajmy jednak spokój wewnętrznej walucie i przyjrzyjmy się nowościom przygotowanym przez Blizzard z okazji 3 sezonu.

Źródło: Blizzard

Motywem przewodnim aktualnego karnetu bojowego będzie Aspekt Sprawiedliwości i powiązany z nimi archanioł Tyraela, dobrze znany sympatykom serii.

Nowa zawartość to przede wszystkim wyzwania, które prowadzą do nagród takich jak emblematy, rękojeści i legendarne klejnoty. Czymże byłaby aktualizacja zawartości bez nowych eventów? Gracze będą musieli zmagać się z Inwazją Gnieworodnych.

„O godz. 12:00 czasu serwera każdego dnia odważni awanturnicy mogą połączyć siły, by odeprzeć hordy żądnych krwi elitarnych demonów. Jeśli poplecznicy Płonących Piekieł polegną podczas swojej próby zdobycia atakowanego obszaru, to sama Gorgotra podejmie się dokończenia inwazji”

Gorgota Zachłanna to plujący trującym jadem demon, który do zwalczenia będzie wymagał współpracy między bohaterami. Trzech graczy z największą ilością zadanych obrażeń otrzyma 6 sztuk zaklętego pyłu. Warto zaznaczyć, że w wydarzeniu można wziąć udział tylko raz dziennie.

Źródło: Blizzard

Niespodziewanie do gry powraca także event Wygłodniałego Księżyca, o którym szerzej pisałem w tej publikacji. Potrwa od 12 do 15 sierpnia. Aktualizacja wprowadza oczywiście liczne poprawki (takie jak możliwość głosowania za wyrzuceniem z rajdu nieaktywnego gracza) i naprawia pomniejsze błędy. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Obrazek wyróżniający: Blizzard 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news