VOD

Ten serial Netfliksa mógłby być drugim Arcane. Co z tego będzie?

Kacper Cembrowski
Ten serial Netfliksa mógłby być drugim Arcane. Co z tego będzie?
2

Takie połączenie mogłoby okazać się hitem na miarę Arcane. Czy jednak cokolwiek z tego wyjdzie?

Destiny to ogromna marka

Destiny urosło do naprawdę wielkich rozmiarów i „jedynka” zaczynała się całkiem niewinnie, to fabularne DLC, liczne aktualizacje, wydarzenia w grze, nowe tryby, a finalnie druga odsłona i kolejna masa contentu sprawiła, że jest to ogromna marka, uwielbiana przez wielu graczy; co jak co, na fanbase Bungie nie może narzekać.

Źródło: Bungie

Wszystko urosło do takich rozmiarów, że na początku 2022 roku Sony zdecydowało się na zakup Bungie. Japońska firma zapłaciła 3,6 mld dolarów za twórców Destiny, które poza tą marką jest firmą odpowiedzialną między innymi za kilka odsłon Halo. Co jednak ciekawe, to fakt, że przedstawiciele Sony przekazali, że Bungie pozostanie niezależnym studiem. Choć weszło w skład PlayStation Studios, nie skupia się na tworzeniu gier na wyłączność. Firma może nadal tworzyć gry multiplatformowe z możliwością samodzielnego wydawania gier na platformach, na które chcą. Pieczę nad firmą trzyma dotychczasowy CEO Pete Parsons wraz z obecną ekipą.

Źródło: Bungie

Netflix miał pracować nad serialem animowanym z uniwersum… Destiny!

Najnowszy raport autorstwa Paula Tassiego z Forbesa sugeruje, że studio odpowiedzialne za stworzenie Destiny, czyli Bungie, rozmawiało kiedyś z Netfliksem o stworzeniu animowanego serialu opartego na popularnej serii sieciowych FPS-ów. Zgodnie z informacjami podanymi przez Tassiego, rozmowy o tym toczyły się jeszcze przed 2022 rokiem, kiedy to właśnie Sony kupiło Bungie. Plany z Netfliksem miały skończyć się wyłącznie na pisaniu scenariusza.

Źródło: Bungie

Nie zmienia to jednak faktu, że Bungie (jak i samo Sony) dalej chciałoby przekształcić Destiny na „coś więcej”. Przypomnijmy, że Sony przy zakupie Bungie oświadczyło, że chce pomóc studiu „pielęgnować posiadaną własność intelektualną w sposób wielowymiarowy” i wspomniało, że ma na to wpływ posiadanie Sony Pictures. Serial animowany z tego uniwersum może się więc pojawić, bo wszyscy tego chcą — ale raczej spod skrzydeł Sony Pictures, niż Netfliksa. Czy to dobrze, czy to źle? Niech wszyscy ocenią to sami.

W świecie pełnym serialowych hitów i filmowych arcydzieł, znaczenie ma nie tylko to, co widzimy, ale i to, co słyszymy. Dlatego właśnie, jako wymagający miłośnik doskonałej jakości dźwięku, warto zainwestować w sprzęt audio, który odda każdy niuans ścieżki dźwiękowej, potęgując wrażenia z oglądania. Na tophifi.pl znajdziesz szeroką gamę urządzeń audio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zaproś niepowtarzalną głębię i czystość dźwięku do swojego domowego kina. Przekonaj się, jak wielką różnicę może wprowadzić w Twoje filmowe doświadczenia wysokiej klasy sprzęt audio, który pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół i poczuć pełnię emocji płynących z ekranu.

Artykuł zawiera linki do partnerów.

Źródło: Forbes

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu