Telekomy

100 GB internetu mobilnego za 1 zł miesięcznie? Takie rzeczy tylko w… T-Mobile

Grzegorz Ułan
100 GB internetu mobilnego za 1 zł miesięcznie? Takie rzeczy tylko w… T-Mobile
3

T-Mobile po cichu - bez zbytniego rozgłosu, wprowadziło dziś nową promocję, która powinna zainteresować klientów tego operatora. Mowa o niemal darmowej usłudze internetu mobilnego z limitem 100 GB w miesiącu, za jedyne 1 zł miesięcznie.

Internet mobilny z limitem 100 GB za 1 zł miesięcznie w T-Mobile

Promocja jest skierowana dla klientów, którzy już korzystają z dwóch ofert w T-Mobile:

  • Internet - Światłowód do 300 Mb/s, do 600 Mb/s, do 900 Mb/s
  • Nielimitowanego Internetu domowego z usługą Internet bez limitu do 30 Mb/s, Internet bez limitu do 60 Mb/s, Internet bez limitu do 90 Mb/s albo Internet bez limitu prędkości.

Wprawdzie warunkiem skorzystania z internetu mobilnego z limitem 100 GB na pełnej prędkości na dodatkowej karcie SIM, jest podpisanie na tę ofertę umowy na 24 miesiące, ale jeśli już macie podpisaną jedną na którąś z powyższych ofert, kolejna usługa na tym samym koncie nie powinna być dla Was większym problem.

Zwłaszcza, że przyda się ona w wielu sytuacjach, możecie na przykład skorzystać z tego dodatkowego internetu na jakichś wyjazdach, również jeśli już macie umowę na domowy internet mobilny, ale nie możecie go zabierać ze sobą poza strefę domową.

„Strefa domowa” to obszar wyznaczony dla adresu świadczenia usługi o promieniu 500 m. Poza „Strefą domową” szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych ulega obniżeniu do 512 kb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 4G/LTE oraz 5G (dla usługi w opcji do 90 Mb/s) i wyższych.

Ponadto, jeśli posiadacie smartfona z dualSIM w ofercie z limitowanym internetem, możecie tę kartę wykorzystać sobie do dodatkowego internetu mobilnego z limitem 100 GB w miesiącu, za który przez dwa lata będziecie płacić tylko złotówkę - szkoda nie skorzystać.

Darmowe 100 GB transferu danych na miesiąc w ofercie na kartę Orange

Przy okazji tej promocji w T-Mobile, warto jeszcze wspomnieć o nowej promocji dla klientów oferty na kartę w Orange. Do tej pory operator ten udostępniał cotygodniową promocję „Środy z Orange” głównie dla klientów abonamentowych, od minionej środy zapowiedział z kolei podobną opcję dla ofert na kartę, ale pojawiać się ona będzie co miesiąc.

Rzadziej, ale konkretniej - w pierwszej promocji możecie dopisać sobie w aplikacji Mój Orange dodatkowe 100 GB transferu danych (schodzi w pierwszej kolejności), ważne przez miesiąc. Możecie je aktywować sobie do końca tego miesiąca, a w pierwszą środę grudnia oczekiwać nowej promocji.


Regulamin promocji w T-Mobile - link.
Regulamin promocji w Orange - link.

Źródło: T-Mobile/Orange.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news