Google

Darmowe 60 sekund rozmowy telefonicznej od Google także w Polsce!

Konrad Kozłowski
Darmowe 60 sekund rozmowy telefonicznej od Google także w Polsce!
22

Czy 60 sekund to dużo? W wielu przypadkach z pewnością wystarczy, by przekazać krótki komunikat lub ustalić miejsce czy godzinę spotkania. Jeżeli uda Wam się ograniczyćczas rozmowy do jednej minuty, to dzięki Google do końca 2014 roku nie zapłacicie za to ani grosza. Na liście krajów w których dz...

Czy 60 sekund to dużo? W wielu przypadkach z pewnością wystarczy, by przekazać krótki komunikat lub ustalić miejsce czy godzinę spotkania. Jeżeli uda Wam się ograniczyćczas rozmowy do jednej minuty, to dzięki Google do końca 2014 roku nie zapłacicie za to ani grosza.

Na liście krajów w których działa usługa znalazło się 25 państw, wśród nich zaskakująco pojawiła się także Polska. Co ważne, korzystając z promocyjnej pierwszej darmowej minuty można zadzwonić do jednego z tych 25 krajów, więc jeśli członkowie Waszych rodzin lub znajomi mieszkają na przykład Australii czy Japonii, to choć krótka i treściwa będzie to rozmowa, to jednak darmowa.

By skorzystać z promocji musicie pobrać i zainstalować aplikacje Telefon Hangouts dla Androida, którą znajdziecie w Google Play oraz posiadać aplikację Hangouty dla iOS (zakładka Telefon). Rozszerza ona możliwości głównej aplikacji Hangouty, więc na ekranie głównym wystarczy jedynie jeden skrót. Kolejny warunkiem jest posiadanie pewnych środków na koncie - co jest zrozumiałe, ponieważ jeśli rozmowa potrwa nieco dłużej niż 60 sekund, Google z całą pewnością będzie chciało pobrać za nią od Was opłatę.

Wszystkie niezbędne informacje na temat rozmów telefonicznych prowadzonych przy użyciu aplikacji Telefon Hangout znajdziecie na tej stronie - poruszane tam są takie tematy jak koszty rozmów, sposób doładowywania konta oraz poradniki jak wykonać połączenie. Google bardzo fajnie rozwiązało kwestię przejrzystości kosztów rozmów - po wpisaniu konkretnego numeru telefonu, od razu wyświetlony zostanie jej koszt (w euro za minutę).

Pełna lista krajów, w których obowiązuje promocja i do których możecie dzwonić:

Australia
Belgia
Brazylia
Kanada: bezpłatna jest większość połączeń. Połączenia z kilkoma miejscami w USA i Kanadzie kosztują 1 centa za minutę. Stawka 1 centa może być różnie przeliczana na walutę lokalną. Koszty możesz sprawdzić na stronie stanu swojego konta Google.
Chiny
Dominikana
Francja
Niemcy
Indie
Indonezja
Irlandia
Włochy
Japonia
Meksyk
Holandia
Norwegia
Peru
Polska
Rosja
Korea Południowa
Hiszpania
Szwecja
Szwajcaria
Wielka Brytania
Stany Zjednoczone: bezpłatna jest większość połączeń. Połączenia z kilkoma miejscami w USA i Kanadzie kosztują 1 centa za minutę. Stawka 1 centa może być różnie przeliczana na walutę lokalną. Koszty możesz sprawdzić na stronie stanu swojego konta Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GooglepromocjeHangouty