Samsung

Czy tak będzie wyglądać nowa opaska i słuchawki do ćwiczeń od Samsunga?

Paweł Winiarski
1

W ubiegłym tygodniu mówiło się o tym, że Samsung pracuje nad nową opaską do ćwiczeń i bezprzewodowymi słuchawkami. Tymczasem właśnie wyciekły zdjęcia przedstawiające Gear Fit 2 i Gear IconX Bluetooth.

Na pierwszy rzut oka przypominają rendery, ale przecież na niejednej stronie zamiast prawdziwych fotografii widzimy ładne obrazki promocyjne. Co ciekawe, oba obrazki pojawiły się (zapewne przypadkowo) na stronie S Health, nie pochodzą więc z tajemniczego, anonimowego źródła.

Zarówno o opasce, jak i słuchawkach praktycznie nic nie wiadomo. Mówi się o tym, że Gear Fit 2 ma posiadać ekran AMOLED 1.84 cala oraz GPS, słuchawki Gear IconX natomiast wewnętrzną pamięć 4GB oraz dotykowy panel kontrolny bezpośrednio na urządzeniu.

Mówiąc szczerze, oba urządzenia wyglądają fajnie i stylowo - o ile oczywiście lubicie sportowy design. Najbardziej ciekawy jestem słuchawek, chciałbym zastąpić zwykły zestaw przewodowy+telefon czymś mniejszym i poręczniejszym, a Gear IconX na pierwszy rzut oka wygląda na fajne rozwiązanie. Skoro wyciekło, czekam na oficjalną zapowiedź z konkretnymi specyfikacjami i cenami.

grafiki

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu