Gry

Gracze prosili, twórcy wysłuchali. Cyberpunk 2077 w wersji 2.1 zmieni sporo!

Piotr Kurek
Gracze prosili, twórcy wysłuchali. Cyberpunk 2077 w wersji 2.1 zmieni sporo!
2

CD Projekt RED zdradza szczegóły związane z aktualizacją 2.1 do swojej najnowszej produkcji - Cyberpunk 2077. Myślę, że gracze będą zachwyceni.

Wczorajsza informacja, że CD Projekt RED przygotowuje się do udostępnienia aktualizacji 2.1 do Cyberpunk 2077 zdradzała jedynie, że szczegóły poznamy dzisiaj. Właśnie nadszedł ten moment, w którym dowiadujemy się, czego mogą spodziewać się fani Night City i przygód V. Szkoda tylko, że musieliśmy na nie czekać 3 lata...

Pamiętacie pierwsze zapowiedzi Cyberpunk 2077 gdzie była mowa o działającym, w pełni funkcjonalnym metrze, które pozwoli szybko się przemieszczać po Night City? Cóż, pełna wersja gry metra nie miała - przynajmniej nie oficjalnie. Metro dodali fani, dzięki specjalnym modom. Teraz system kolejki Night City pojawia się oficjalnie i to wraz z 5 liniami i 19 stacjami, które rozmieszczone są po całym mieście. By umilić zwiedzanie miasta, gracze bedą mieli możliwość skorzystania z przenośnego radia -  radioportu, który pozwoli V słuchać muzyki przemierzając Night City pieszo lub metrem. Radioport ma regulowaną głośność i wyłączy się automatycznie w istotnych momentach.

Cyberpunk 2077 w wersji 2.1. Co nowego?

W grze pojawia się też szereg usprawnień związanych z walkami z bossami - np. w przypadku pojedynku Adamem Smasherem. Będzie ona teraz znacznie bardziej wymagająca i efektowna. Sam Smasher będzie się lepiej dostosowywać do taktyk używanych przez graczy i używać Sandevistana - tak jak w Cyberpunk: Edgerunners. Ale to nie wszystko. Aktualizacja przynosi nowe pojazdy, w tym nowe motocykle i prawdziwy klasyk: Porsche 911 w wersji cabrio. Będą również dostępne powtarzalne wyścigi samochodowe, które będą dostępne po ukończeniu wyścigu z Claire.

Usprawniono także jazdę motocyklami, która pozwoli na rzucanie nożami podczas jazdy, pochylanie się, jazdę na jednym kółkum, czy salta. W grze będzie też dostępna nowa autostrada, a w niektórych sytuacjach będzie można wziąć udział w pościgach samochodów. Jest też coś dla osób, które potrzebują dostosować grę do swoich potrzeb. Stanie się tak dzięki uporządkowanej sekcji Dostępność, w której pojawią się dodatkowe opcje, które także spodobają się miłośnikom minimalizmu na ekranie.

Ale to nie wszystko. Twórcy mają jeszcze kilka niespodzianek dla graczy, którymi studio podzieli się niedługo. Premiera aktualizacji 2.1 planowana jest na 5 grudnia tego roku, czyli już po weekendzie. Tego samego dnia na półkach sklepowych wyląduje zbiorcze wydanie Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zawierające podstawową wersję gry wraz z aktualizacją 2.0 oraz Widmo wolności - dodatek fabularny, który odblokowuje szereg dodatkowych misji i obszarów Night City.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news