Akcja Partnerska

Cyber Monday na Udemy – darmowe kursy i ostatni dzień przecen

TP
Tomasz Popielarczyk
11

Jeżeli zdecydowaliście się na zakup kursu na Udemy w Black Friday, najwyższa pora, żeby odebrać drugi, przyznawany bezpłatnie w ramach czarnopiątkowej promocji. Jednocześnie poniedziałek jest ostatnim dniem, kiedy możemy skorzystać z promocyjnych cen na prawie wszystko, co dostępne w serwisie.

Wszyscy, którzy skorzystali z promocji na Udemy i kupili kurs w dniach 22-23 listopada powinni mieć już na swoich kontach dodatkowe środki, które pozwolą odebrać dodatkowy produkt w cenie 34,99 zł. Warto się pośpieszyć, bo mamy na to czas do wtorku 27 listopada do godziny 23:59. Środki, które nie zostaną wykorzystane do tego czasu, przepadną.

Tym sposobem, jeżeli kupiliście kurs za 34,99 w piątek, a teraz odbierzecie kolejny za 34,99, cena pojedynczego kursu wyniesie zaledwie 17,50 zł. Co by nie mówić, tak tanio na Udemy jeszcze nie było nigdy.

Na co warto przeznaczyć swoje promocyjne środki? W piątek proponowaliśmy Wam już kilka kursów. Dziś dorzucamy kolejne propozycje:

Administrator Windows Server i Linux

Udemy okazuje się być świetnym miejsce, które przygotuje nas do zdania egzaminu na MCSA oraz MCSE. Pomóc mają w tym takie kursy jak ten powyżej. Jak sama nazwa wskazuje, uczymy się tutaj obsługi Windows Server 2012 (ale też 2008 i Linuksa Ubuntu).

Szkolenie to łącznie… 85 godzin filmów. Nauczymy się instalować system, konfigurować dyski i magazyny, stawiać serwer plików oraz serwer wydruku, zarządzać pracą sieci, wdrażać i administrować Active Directory i wiele, wiele (naprawdę wiele – spójrzcie na opis kursu) innych. To naprawdę obszerne kompendium wiedzy, której pochłonięcie z pewnością będzie wymagało sporo czasu i wysiłku. Efekty powinny jednak z całą pewnością być zadowalające. Sam kurs zdobywa bowiem dobre oceny, mimo, że na Udemy jest od niedawna i dopiero zapisało się na niego 800 osób.

AWS dla developerów - czyli jak budować aplikacje w chmurze!

Amazon Web Services to hasło coraz częściej przewijające się w świecie webdeveloperów. Warto zatem poszerzyć swoje horyzonty w tym zakresie, szczególnie jeżeli jesteśmy/chcemy zostać programistą. Podczas 7-godzinnego szkolenia nauczymy się przede wszystkim podstaw. Kurs jest bowiem adresowany przede wszystkim do osób, które dotąd nie miały żadnego doświadczenia z AWS. Prowadzący używają Javy oraz Pythona, ale, co ciekawe, nie jest konieczna znajomość tych języków, aby czerpać wiedzę z lekcji.

Plan kursu zakłada zapoznanie się z takimi usługami, jak Lambda, API Gateway, DynamoDB, SQS, SNS, Polly, Rekognition, Kinesis Firehose i wieloma innymi. Po zakończeniu szkolenia powinniśmy być w stanie z powodzeniem zbudować swoją pierwszą aplikację w chmurze.

CCNA po polsku - kurs sieci komputerowych - egzamin 200-125

Wracamy do tematu sieci. Egzamin CCNA oraz wiedza z tego poziomu jest niezbędnym elementem w pracy każdego inżyniera sieciowego. Opisywany kurs ma pomóc w przygotowaniu się do zdania egzaminu 200-125. Przede wszystkim jednak znajdziemy tutaj cenną wiedzę na temat obsługi i konfiguracji sprzętu sieciowego Cisco.

W sumie na kurs składa się 15,5 godziny nagrań, w trakcie których poznamy podstawy adresacji i subnetting, protokoły routingu, model OSI i nie tylko. Kurs przekazuje też podstawową wiedzę o bezpieczeństwie sieci komputerowych i pokazuje przykłady z życia inżyniera sieciowego. Teorii towarzyszy zatem również wiedza praktyczna. Na szkolenie zapisało się już blisko 2,5 tys. osób – średnia ocen wygląda przyzwoicie i wynosi 4,4.

Wszystkie kursy dostępne są w cenie 34,99 zł. Każdy z nich możemy też odebrać bezpłatnie przy użyciu środków otrzymanych podczas czarnopiątkowej promocji. W dalszym ciągu przeceniony jest również niemalże cały katalog na Udemy, w których można trafić na prawdziwe perełki. Udanych łowów!

 

-

Materiał powstał we współpracy z Udemy

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: