Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Tydzień promocji na Amazonie!

TP
Tomasz Popielarczyk
2

Amazon wystartował z tygodniem „Cyber Monday” W dniach 19-26 listopada kilkadziesiąt tysięcy produktów z różnych kategorii będzie dostępnych w bardzo atrakcyjnych promocjach. Obniżki sięgają nawet 50 proc.

Nie od dziś wiadomo, że Polacy mogą składać zamówienia na amazon.de. Co więcej, w przypadku zamówień o wartości przekraczającej 39 euro, możemy liczyć na bezpłatną dostawę produktów pod wskazany adres (oczywiście pod warunkiem, że zamówienie wysyłane jest z Centrów Amazona).

Promocje w Amazon – jak i za ile?

Obecny tydzień daje nam jakieś kilkadziesiąt tysięcy powodów więcej, aby zainteresować się ofertą amazon.de. Każdego dnia na amazon.de/angebote widzimy nowe „oferty dnia”. Są one aktualne przez 24 godziny (lub do wyczerpania zapasów). Dodatkowo, każdego dnia od godziny 6.00 do 19.45, co 5 minut aktywowane są tzw. „oferty błyskawiczne” – obowiązujące do maksymalnie sześciu godzin.

Proces zakupowy przebiega w sposób błyskawiczny. Płatność realizujemy na kilka sposobów. Możemy to zrobić zarówno kartą płatniczą, jak i korzystając z zewnętrznych usług – np. dobrze znanej w Polsce platformy Przelewy24. Po złożeniu zamówienia, towar na ogół powinien dotrzeć do nas w ciągu 1-4 dni.

Co warto kupić?

Co w ten sposób możemy kupić? Asortyment przecenionych produktów jest bardzo szeroki. Gadżeciarze powinni polować na smartfony, tablety, konsole, ale też telewizory czy roboty odkurzające. Nie zabrakło też małych AGD, maszynek do golenia, szczoteczek elektrycznych, ekspresów do kawy, a także urządzeń typu smart home i sprzętu audio. Słowem, każdy powinien znaleźć coś interesującego.

Czytelników Antyweb z pewnością zainteresują kategorie związane z elektroniką. Na pierwszy ogień wysuwają się oczywiście czytniki ebooków Kindle, które również kupimy w atrakcyjnych cenach.

Najnowszy Kindle Paperwhite IV generacji (ten wodoszczelny!) w wersji 8 GB kosztuje teraz zaledwie 100 euro (zamiast 140 euro), a w wersji 32 GB – 130 euro (zamiast 170). Po przeliczeniu daje to odpowiednio ok. 450 lub 550 złotych. Amazon przygotował też atrakcyjne pakiety – czytnik w zestawie z okładką i ładowarką (tzw. Kindle Paperwhite Essentials Bundle) wyceniono na 144 euro (zamiast 199 euro).

Świetną ofertą jest też głośniczek Echo Dot 2 z wbudowaną asystentką głosową Alexa. Wyceniono go na 25 euro (zamiast standardowych 60 euro). Obniżka sięga zatem aż 60 proc. Co więcej gratis Amazon dorzuca do niego ładowarkę 9W z europejską wtyczką, której oryginalnie nie ma w zestawie. Echo Dot 2 jest wysyłany również do Polski – to wersja międzynarodowa.

To oczywiście zaledwie wycinek tego, co możemy upolować podczas Cyber Monday. Promocje zmieniają się na tyle dynamicznie, że trudno wskazać te najbardziej godne uwagi. W oczy rzuciły mi się jednak, że w przypadku droższej elektroniki, jak np. inteligentnych odkurzaczy czy tabletów ceny są niższe o kilkaset złotych niż w Polsce.

Obniżkami objęte zostały też produkty własne marki Amazon. Za AmazonBascis zapłacimy 20 proc. Mniej. Natomiast w przypadku marek Eono, Umi, Mama Bear, Amfit Nutrition, Happy Belly, Solimo, Presto oraz Wickedly Prime rabaty sięgają 30 proc.

Jak obserwować oferty?

Na pewno pomocna będzie tutaj wspomniana strona promocji. Warto jednak też skorzystać z kilku dodatkowych instrumentów, które oferuje Amazon. Między innymi jest to przycisk obserwowania produktów, dzięki któremu możemy otrzymywać powiadomienia w sytuacji, gdy ich cena zostanie obniżona. Pomocna będzie też aplikacja mobilna Amazona (tak jak strona amazon.de - dostępna w języku polskim).

Niezależnie od tego, z której opcji skorzystamy, Amazon będzie informował o ofertach błyskawicznych z aż 24-godzinnym wyprzedzeniem (przy takich ofertach pojawi się dopisek „Wkrótce”) – warto więc trzymać rękę na pulsie, a raczej palec na myszce.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą Amazon

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: