Felietony

Cubby dostępne już dla wszystkich

Grzegorz Ułan
Cubby dostępne już dla wszystkich
10

Opisywaliśmy Wam ten serwis w połowie maja tego roku, jako pierwszą realną konkurencję Dropboxa. Już wtedy spotkał się on z Waszą pozytywną reakcją. Rozdane przez nas zaproszenia podaliście dalej i można powiedzieć, że dość głośno zrobiło się o tym serwisie w polskim internecie od tego czasu. W...


Opisywaliśmy Wam ten serwis w połowie maja tego roku, jako pierwszą realną konkurencję Dropboxa. Już wtedy spotkał się on z Waszą pozytywną reakcją. Rozdane przez nas zaproszenia podaliście dalej i można powiedzieć, że dość głośno zrobiło się o tym serwisie w polskim internecie od tego czasu.

W międzyczasie twórcy projektu udostępnili możliwość powiększenia pojemności tego dysku z 5GB do 10GB (1GB za jednego zaproszonego). Proceder podobny do tego, który zaoferował Dropbox. Mnie się udało jakimś cudem powiększyć do 11GB.

Jak widać nadal jest taka możliwość. Więc korzystajcie:). Polecam również tym, którzy pierwszy raz się spotykają z tym serwisem. Można już zakładać nowe konta bez zaproszeń - Cubby.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu