Felietony

CityDeal (Groupon) w Megapanelu z wynikiem ponad 1,1 miliona RU

Grzegorz Marczak
CityDeal (Groupon) w Megapanelu z wynikiem ponad 1,1 miliona RU
11

Nie ma chyba wątpliwości, kto jest liderem w kategorii zakupów grupowych w Polsce, patrząc przez pryzmat ilości ofert i zawartych transakcji. CityDeal kupiony niedawno przez Groupon znalazł się też pierwszy raz w megapanelu w zestawieniu serwisów tematycznych w kategorii e-commerce osiągają bardzo p...

Nie ma chyba wątpliwości, kto jest liderem w kategorii zakupów grupowych w Polsce, patrząc przez pryzmat ilości ofert i zawartych transakcji. CityDeal kupiony niedawno przez Groupon znalazł się też pierwszy raz w megapanelu w zestawieniu serwisów tematycznych w kategorii e-commerce osiągają bardzo przyzwoity wyniki czyli ponad 1,1 miliona realnych użytkowników. Wyniki pochodzą z maja 2010 więc jest spora szansa, że CityDeal osiąga teraz jeszcze lepsze rezultaty.

Mnie zastanawia natomiast fakt, czy przy tylu kupowanych ofertach w CityDeal naprawdę dba się o jakość sprzedawanych usług czy też przyjmuje się ofertę każdego kto się zgłosi.

Wiele osób w prywatnych rozmowach wspominało, że rozczarowane były jakością restauracji, które sprzedają swoje oferty poprzez platformy zakupów grupowych. Szczególnie jeśli chodzi o te małe restauracyjki, które tylko na zdjęciach prezentują się dobrze a potem nie są przygotowane na przyjęcie większej liczby klientów.

Tabelka z media2.plHej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zakupy grupoweGroupon