Gry

CDP.pl obchodzi drugie urodziny - są promocje, zniżki i niespodzianki!

Jakub Szczęsny
3

CDP.pl to nasz rodzimy serwis, który oferuje już nie tylko gry, ale i filmy oraz e-booki. 2 lata temu, gdy nastąpiło otwarcie serwisu, mieliśmy do wyboru zaledwie 30 tytułów i były to tylko pozycje atrakcyjne jedynie dla graczy. Przez te dwa lata zmieniło się wiele, rozszerzono nie tylko "repertuar"...

CDP.pl to nasz rodzimy serwis, który oferuje już nie tylko gry, ale i filmy oraz e-booki. 2 lata temu, gdy nastąpiło otwarcie serwisu, mieliśmy do wyboru zaledwie 30 tytułów i były to tylko pozycje atrakcyjne jedynie dla graczy. Przez te dwa lata zmieniło się wiele, rozszerzono nie tylko "repertuar", ale i kategorie produktów. Dzisiaj CDP.pl jest jednym z bardziej obleganych sklepów elektronicznych w Polsce.

Po dwóch latach działalności serwisu mamy do dyspozycji już 6500 pozycji. Drugie urodziny CDP.pl to nie tylko huczna impreza w firmie, nie tylko czas na podsumowania, ale i podziękowania ze strony serwisu dla klientów. Z tej okazji przygotowano szereg promocji, na które powinni zwrócić uwagę czytelnicy Antywebu - wśród nas jest z pewnością wielu zapalonych graczy i fajnie byłoby "dorwać" kilka interesujących tytułów w atrakcyjnej cenie. Do kupienia w promocji jest ponad 200 tytułów takich jak: Battlefield 4, Gothic: Universe, South Park: Kijek Prawdy i inne. Na wszystkie gry objęte programem promocyjnym dostaniemy aż 75% zniżki.

Ale gry to nie wszystko. Władca Pierścieni, Incepcja, czy trylogia Batman czeka na fanów w cenach zmniejszonych o połowę. Miłośnicy dobrych książek mogą wyrwać elektroniczne wydania takich publikacji takich autorów, jak Sapkowski, Le Carre, Charlotte Link. Mało tego, 100 klientów, którzy złożą najdroższe zamówienia w trakcie urodzin CDP, otrzymają grę Diablo III na PC i Iron Mana 3 na DVD. Do niedzieli będzie można także walczyć o inne nagrody na stronach społecznościowych, gdzie CDP także będzie prowadzić akcję.

Aby powalczyć o nagrody, dowiedzieć się o najświeższych promocjach, dołączcie do newslettera tutaj. Zapraszamy do skorzystania z promocji i... życzymy CDP.pl wszystkiego najlepszego. :)

Grafika: cdp.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

steamurodzinycdp.plCDP