Motoryzacja

Carvago wchodzi do Polski! Największy wybór używanych aut z Europy z dostawą do domu

Grzegorz Ułan
Carvago wchodzi do Polski! Największy wybór używanych aut z Europy z dostawą do domu
1

Carvago. to największa platforma sprzedażowa online używanych aut w Europie. Obecnie działają na 7 rynkach europejskich i właśnie zadebiutowali w Polsce.

Zakup używanego auta z dostępnych ofert w serwisach czy giełd samochodowych to spore ryzyko i sporo poświęconego czasu, nie wspominając już o jego zakupie w innych krajach europejskich. Zdawkowe opisy, stare zdjęcia często powodują, że decydujemy się na zakup i udajemy się na drugi koniec Polski, by się przekonać, że wybrane auto nie jest tym samym samochodem z opisu na stronie.

Zakup takiego auta na Carvago.com nie wiąże się z takim ryzykiem, gdyż serwis bierze na siebie cały proces zakupu. Począwszy od dokładnego sprawdzenia historii pojazdu, kontroli technicznej, aż po zapłatę wszystkich opłat łącznie z akcyzą, rejestrację i dostarczenie go pod drzwi z pełną dokumentacją. Do tego to jedyna platforma, która zapewnia 14 dni na zwrot tak zakupionego auta bez podania przyczyny.

Jakub Šulta, CEO platformy sprzedażowej samochodów online Carvago.com:

Carvago.com nie jest zwykłą platformą sprzedażową. To kompleksowa usługa, która znacznie upraszcza proces zakupu samochodu i przenosi go do zupełnie nowego wymiaru w kontekście wygody i bezpieczeństwa. Kupowanie auta jest u nas całkowicie przejrzyste. Gdy klient wybiera samochód z ogólnoeuropejskiej oferty, sprawdzamy jego historię według numeru VIN i poddajemy certyfikowanemu przeglądowi technicznemu, który składa się aż z 270 etapów. Jeśli samochód nie przejdzie go pomyślnie, rekomendujemy alternatywny model. Wybrany pojazd dostarczamy pod dom w ciągu maksymalnie 20 dni roboczych. Gwarantujemy również możliwość zwrotu zakupionego auta w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny.

W zasadzie więc pozostaje nam tylko wybór konkretnego modelu na stronie. Możemy przy tym skorzystać z wygodnej wyszukiwarki i wielu zaawansowanych filtrów, by wyświetlić tylko te pojazdy, które leżą w kręgu naszego zainteresowania.

Do wyboru na stronie mamy aktualnie blisko 700 tys. aut z 14 krajów Europy, nie starszych niż 10 lat i z nie więcej niż 150 000 przejechanych kilometrów.

Za ile te wszystkie przyjemności? Po wyborze konkretnego auta możemy zadecydować czy chcemy aby serwis przeprowadził kontrolę wybranego samochodu przez CarAudit. Przegląd taki kosztuje tylko 171 zł, co więcej można tego kosztu uniknąć wybierając auto już po takim przeglądzie, który wcześniej opłacił już sprzedawca. Największym kosztem (oprócz samego auta oczywiście) wydaje się tu opcja dostarczenia samochodu pod drzwi - 1 439,00 zł, ale to też jest do uniknięcia, jeśli zdecydujemy się na odbiór osobisty w punkcie Carvago.

Jakub Šulta:

Używane samochody cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Nasze analizy pokazują, jakie modele najchętniej wybierają Polacy – są to auta z przebiegiem od 100 do nieco ponad 150 tys. km. Udział sprzedaży tych samochodów w roku 2020 wyniósł aż 42%. Nie bez znaczenia pozostaje w dalszym ciągu budżet – prym wiodą samochody w cenie do 30 tys. PLN. Rozpoczynając działalność w Polsce, planujemy długofalowy rozwój, rozumiany jako stałe ulepszanie usługi sprzedaży samochodów używanych przez internet oraz wyznaczanie nowych standardów. Nasz cel jest jasny – dostarczanie produktów, na które jest największy popyt, a także bycie absolutnym liderem technologicznym w dziedzinie motoryzacji. Dziś mówimy: Dzień dobry Polsko!

Co ważne, auta które już są w ofercie sprzedaży w serwisie Carvago.com już przeszły surową selekcję i dodane są do niej tylko te, które spełniają kryteria jakościowe serwisu. Każdego dnia Carvago przetwarza prawie 6,5 mln ofert sprzedaży samochodów, ale na stronę trafia zaledwie 10% z nich. Tak więc myślę, że jeśli nosicie się właśnie z zamiarem zakupu używanego auta, z pewnością znajdziecie w tym serwisie coś, co spełni Wasze oczekiwania.

Na koniec jeszcze istotna informacja - wszystkie auta, który dostępne są na Carvago.com objęte są bezpłatną półroczną gwarancją, a odpłatnie można ją przedłużyć na 2 lata.

Źródło: Cavargo.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu