Netflix

Za ten serial mocno trzymam kciuki. Lecimy na Marsa z Netfliksem!

Konrad Kozłowski
Za ten serial mocno trzymam kciuki. Lecimy na Marsa z Netfliksem!
9

Netflix zaprezentował zwiastun nowego serialu "Rozłąka" z Hilary Swank, który opowiada o pierwszej załogowej misji na Marsa.

Pierwsza załogowa misja na Marsa w serialu Netflix pt. "Rozłąka"

Tematyka podróży kosmicznych poruszana jest coraz częściej w serialach i filmach, a nawet Netflix wielokrotnie proponował nam tego rodzaju produkcje. Do tej pory jednak były to głównie typowe tytuły sci-fi, gdzie dochodziło do dalekich misji poza Układ Słoneczny lub nawiązywanie kontaktu z obcymi formami życia. Tym razem, w "Rozłące" Netflix ukaże nam losy pierwszej misji załogowej na Marsa, a główną bohaterką będzie dowodząca lotem Emma Green.

Oczekiwania są ogromne. 4. sezon Stranger Things – zwiastuny, zapowiedzi. Co już wiemy?

W nią wciela się doskonale znana nam Hilary Swank, a obok niej na ekranie zobaczymy Josha Charlesa grającego jej męża Matta Logana - inżyniera NASA i Talithę Bateman wcielającą się w Alexis Logan - córkę wspomnianej dwójki. Drugą, kosmiczną rodzinę Emmy tworzą Misza Popow (Mark Ivanir), Dr Kwesi Weisberg-Abban (Ato Essandoh), Ram Arya (Ray Panthaki), Lu Wang (Vivian Wu).

"Rozłąka" pokaże trudy podróży kosmicznych i rodzinnych relacji

"Rozłąka" nie będzie opowiadać tylko o samej misji z poziomu statku przemierzającego dystans między Księżycem a Marsem, ale ukaże także wydarzenia na Ziemi w centrum kontroli lotów oraz zawiłe relacje pomiędzy tymi, którzy podróżują na Marsa i tymi, którzy pozostali na Ziemi. Dodatkowo, z pewnością można spodziewać się, że międzynarodowa załoga będzie musiała zmierzyć się z różnymi problemami wynikającymi na przykład z różnic kulturowych i tak dalej. Konflikty i wyzwania na pokładzie bez wątpienia się pojawią, a to przecież tylko połowa problemów, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć, bo przez cały czas muszą realizować plan misji.

Polski film jednym z najpopularniejszych na świecie na Netfliksie. I nie, nie jest to Zenek

Tytuł "Rozłąka" (w oryginale "Away") wyraźnie jednak pokazuje, że kluczowym wątkiem serialu będą utrudniony kontakt i nadszarpnięte relacje bliski osób, które poddawane są najtrudniejszej próbie. Pierwszy zwiastun obiecuje ciekawą historię z niezłymi efektami specjalnymi, bo najwyraźniej nie zabraknie scen rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej.

Ja już chcę wrzesień! Premiery na Netflix zapowiadają się świetnie

"Rozłąka" trafi na Netflix 4 września.

Zwiastun serialu "Rozłąka" od Netflix

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu