VOD

Avatar: Istota wody już na Disney+. Kinowy hit dostępny na małym ekranie

Piotr Kurek
Avatar: Istota wody już na Disney+. Kinowy hit dostępny na małym ekranie
1

Już dziś, kinowa superprodukcja w reżyserii Jamesa Camerona zawitała do biblioteki Disney+. Na platformie pojawi się wiele nowych tytułów, które przyciągną uwagę wszystkich widzów!

Po 13 latach od premiery pierwszej części film powrócił w wielkim stylu, ponownie odnosząc globalny sukces zarabiając 2,32 mld dolarów na całym świecie. Tym razem wizjoner kinematografii zaprasza widzów w nową, obfitującą w przygody podróż po planecie Pandora.

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom mimo pojawiających się śmiertelnych zagrożeń. W następstwie nieprzewidzianych zdarzeń zmuszeni zostają do opuszczenia domu, a następnie trafiają na terytorium należące do klanu Metkayina, który żyje w harmonii z otaczającymi go oceanami. Tam rodzina Sullych musi nauczyć się zarówno poruszać w niebezpiecznym wodnym świecie, jak i żyć według zasad nowej społeczności.

Avatar: Istota wody już na Disney+. Kinowy hit dostępny na małym ekranie

Polecamy: "Szkoła uwodzenia": Powstanie serialowa wersja kultowego filmu

"Avatar: Istota wody" trafił do polskich kin 16 grudnia 2022 roku i stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów, osiągając łączny przychód ze światowych kin w wysokości prawie 2,32 miliarda dolarów. Tytuł został nominowany do Oscara w aż dziewięciu kategoriach, w tym za najlepszy film, a wykorzystane efekty wizualne wyznaczyły nowy standard dla całej branży filmowej.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldaña, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Pozostałe czerwcowe premiery na Disney+ znajdziecie w osobnym wpisie Disney+ w czerwcu. Co ciekawego pojawi się na platformie? W tym miesiącu pojawią się m.in. wszystkie odcinki "Saint X" i "Goło i wesoło", nowy serial w świecie MCU "Tajna Inwazja", czy film "Flamin’ Hot: smak sukcesu".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news