Technologie

Asus Fonepad Note 6 czeka na autora najciekawszego komentarza o cyfrowej rozrywce!

Grzegorz Marczak
Asus Fonepad Note 6 czeka na autora najciekawszego komentarza o cyfrowej rozrywce!
13

Wspólnie z agencją Autentika uruchomiliśmy właśnie ZmienimyŚwiat.pl. Jest to miejsce gdzie chcemy zachęcać do dyskusji na różne technologiczne i około technologiczne tematy. W pierwszej edycji tematem jest przyszłość cyfrowej rozrywki. Jak wiecie świat zmienia się w dość zastraszającym tempie a...

Wspólnie z agencją Autentika uruchomiliśmy właśnie ZmienimyŚwiat.pl. Jest to miejsce gdzie chcemy zachęcać do dyskusji na różne technologiczne i około technologiczne tematy.

W pierwszej edycji tematem jest przyszłość cyfrowej rozrywki. Jak wiecie świat zmienia się w dość zastraszającym tempie a razem z nim to jak gramy, w co gramy, czego i jak słuchamy, jak konsumujemy media itp. Wszystko to jednak dopiero początek - przed nami coraz więcej nowości i zaskakujących technologii.

Dlatego uważam, że warto o tym pogadać na ZmienimyŚwiat.pl. Oczywiście mamy też dla dyskutujących zachętę - za najciekawszy komentarz z własną wizją przyszłości autor otrzyma super sprzęt w postaci smartphone Asus Fonepad Note 6 z Intel Inside :) Możecie o nim więcej przeczytać w naszej recenzji - generalnie bardzo dobrze urządzenie!.

W ZmienimyŚwiat.pl możecie też zapoznać się z wypowiedziami ekspertów, graczy, blogerów itp. Na łamach serwisu znajdziecie komentarze Michała Gabickiego czyli Szefa CDP.pl, Julka Kornaszewskiego (z Intela), popularnego recenzenta gier Remigiusza "Rocka" Maciaszka, znanego blogera Michała Góreckiego czy Andrzeja Tucholskiego z jestkultura.pl. Są też oczywiście wypowiedzi naszej ekipy oraz Marcina Małeckiego z NowyMarketing.

Generalnie jest co poczytać, jest o czym dyskutować i jest nagroda. Idealny układ. Zapraszamy!

Partnerem lutowej edycji Zmieniamy Świat jest firma Intel

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu