Gry

Assassin's Creed jak moda na sukces. Od nowych tytułów boli głowa

Patryk Koncewicz
Assassin's Creed jak moda na sukces. Od nowych tytułów boli głowa
14

Assassin's Creed już wam się przejadło? Ubisoft ma to gdzieś – w przecieki ujawniają trzy nowe odsłony serii

Tłumaczyłem już kiedyś, dlaczego Assassin’s Creed powinno skończyć się na Revelations, bo po czwartej odsłonie seria całkowicie utraciła swój pierwotny klimat. Niestety perypetie zakapturzonych skrytobójców sprzedają się zbyt dobrze, by Ubisoft przestał odcinać kupony. Niedawno dowiedzieliśmy się, że francuski developer planuje wydać w najbliższym czasie 4 nowe tytułu: Assassin's Creed Mirage, Assassin's Creed Jade, Assassin's Creed Hexe, Assassin's Creed Red oraz Assassin's Creed Infinity. Mało? Nie ma problemu. Co powiecie na 3 kolejne?

Dajcie więcej Assassin's Creed! Gracze wytrzymają

Ubisoft uznał najwyraźniej, że jak już szaleć, to na całego. Z informacji podanych przez Insider Gaming wynika, że developer pracuje nad niezapowiedzianymi jeszcze oficjalnie częściami o kryptonimach Nebula, Raid i Echoes.

Wszystkie 3 tytuły mają cechować się mechaniką nieco różniącą się do dotychczasowych odsłon. Projekt Nebula na rzekomo umożliwić graczom wybór między trzema lokalizacjami (plotki donoszą o Indiach, Imperium Inków i bliżej nieokreślonym basenie Morza Śródziemnego). Raid to zaś darmowa gra kooperacyjna dla 4 graczy, a główni bohaterowie mają pochodzić z uniwersum Assassin’s Creed. Na koniec projekt Echoes, czyli dzieło oddziału Ubisoft Annecy, o którym wiadomo tyle, że będzie grą multiplayer.

Ubisoft ma w planach powrót do corocznego wydawania gier z serii Assassin’s Creed, a pierwsza z nowych odsłon – Mirage – ma ukazać się w sierpniu tego roku. Pozostałe tytuły są na etapie rozwojowy, jednak wciąż brak informacji o szacowanych datach premiery.

Obrazek wyróżniający: Ubisoft 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news