Apple

Ruszyła dziś przedsprzedaż wszystkich nowości od Apple! iPhone SE, iPad Air i Mac Studio już dostępne

Kacper Cembrowski
Ruszyła dziś przedsprzedaż wszystkich nowości od Apple! iPhone SE, iPad Air i Mac Studio już dostępne
1

Na oficjalnej stronie Apple ruszyła już możliwość zamówienia w przedsprzedaży wszystkich produktów, które zapowiedziano podczas wtorkowej konferencji Apple Peek Performance.

Najnowsza konferencja Apple wzbudziła wiele emocji. Nie doczekaliśmy się co prawda zapowiedzi nowych flagowych smartfonów, jednak pokazano nowe edycje budżetowego iPhone’a oraz iPada. Nie zabrakło również nowości w postaci nowego procesora M1 Ultra, niesamowitego Mac Studio oraz monitora Studio Display. Jeśli nie możecie doczekać się któregoś z tych produktów, już teraz możecie je zamówić.

Najnowszy iPhone SE jest dostępny na stronie Apple w trzech kolorach: północnej czerni, księżycowej bieli oraz czerwieni. Budżetowy model z 64 GB kosztuje 2299 zł, 128 GB - 2549 zł, a 256 GB - 3049 zł. Zamówienia możecie składać tutaj.

iPad Air dostępny jest w pięciu kolorach: gwiezdna szarość, róż, fiolet, niebieski oraz księżycowej bieli. Tablet z pamięcią 64 GB kosztuje 3099 zł, a z 256 GB - 3899 zł. Zamówienia dostępne są do składania tutaj.

Mac Studio z procesorami M1 Max (cena od 10799 zł) oraz M1 Ultra (cena od 20799 zł) również jest już dostępny. Jeśli jesteście zainteresowani najnowszą i najmocniejszą propozycją od firmy z Cupertino, udajcie się pod ten link. Studio Display, czyli monitor z podzespołami iPhone’a, który imponuje swoimi funkcjami, jest dostępny do zamówienia od 7999 zł, jednak jeśli wolicie opcję ze szkłem nanostrukturalnym, cena rozpoczyna się od 9499 zł.

Pomniejsze nowości zapowiedziane podczas Apple Peek Performance są dostępne do kupienia już teraz. iPhone 13 oraz iPhone 13 mini w kolorze zielonym jest dostępny do kupienia pod tym linkiem, a nowe warianty gładzika i klawiatury z Touch ID w czarnym kolorze również możecie już kupić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news