Apple

Studio Display to monitor, który ma podzespoły iPhone'a. Apple zaskoczyło

Kacper Cembrowski
Studio Display to monitor, który ma podzespoły iPhone'a. Apple zaskoczyło
11

Wraz z Mac Studio, zapowiedziano Studio Display - monitor od Apple. Produkt na pierwszy rzut oka niewątpliwie robi spore wrażenie.

Pełna możliwość regulacji

Studio Display posiada "all-screen design" oraz podstawę z regulacją nachylenia i wysokości, ze standardem mocowania VESA. Chociaż niewątpliwie są to świetne informacje, to znacznie wpłyną na cenę produktu.

Studio Display zaoferuje świetną jakość obrazu

Studio Display wygląda bardzo podobnie do ProDisplay XDR i również posiada opcję szkło nanostrukturalnego. Na papierze monitor od firmy z Cupertino robi ogromne wrażenie - 27 cali, wyświetlacz Retina 5K, co wiąże się z 218 pikselami na cal. 600 nitów jasności, TrueTone i powłoka antyrefleksyjna.

Monitor będzie miał podzespoły iPhone'a. Czyste szaleństwo

Monitor od Apple został wyposażony w przednią kamerę o rozdzielczości 12 megapikseli - tak samo, jak w iPhonie. Poza tym Studio Display będzie posiadał sześć głośników; cztery głośniki niskotonowe oraz dwa głośniki wysokotonowe. Wszystkie będą obsługiwać dźwięk przestrzenny. Poza tym w środku będzie na nas czekał… chip A13. Można zatem powiedzieć, że w środku monitora jest praktycznie cały iPhone.

Studio Display będzie posiadał trzy porty USB-C, z czego jeden Thunderbolt o mocy 96 W, który umożliwi szybkie ładowanie 14-calowego MacBooka Pro. Całość zapowiada się iście fenomenalnie - szczególnie w kwestii aparatu, na który narzekają wszyscy użytkownicy MacBooków.

Studio Display - cena i data premiery

Cena Studio Display zaczyna się od 1599 USD, czyli 7999 zł lub 9499 zł (ze szkłem nanostrukturalnym). Będziemy mieli również wybór dotyczący opcji stojaka. Monitor od Apple jest dostępny do zamówienia już dzisiaj, lecz premiera odbędzie się 18 marca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news