Amazon

Zakupy na wiosnę. Wielkie promocje na Amazon już za chwilę!

Kacper Cembrowski
Zakupy na wiosnę. Wielkie promocje na Amazon już za chwilę!
0

Amazon wkrótce ruszy z prawdziwą falą wielkich promocji. Wygląda na to, że jest na co czekać!

Amazon zapowiada wielkie promocje. Wszystkie okazje już za chwilę

Polski sklep Amazon jest obecny już od kilku lat i ma się naprawdę nieźle — sam zresztą od niedawna zacząłem z niego korzystać i bardzo sobie chwalę tę usługę, szczególnie ze względu na bardzo tani Prime w abonamencie od razu na cały rok, w skład którego, poza szybszymi i darmowymi dostawami dla wybranych produktów, wchodzi również abonament Prime Video i bonusy z Prime Gaming. Teraz firma, na której czele znajduje się Andy Jassy, zapowiedziała, że wkrótce będziemy mieli do czynienia z kilkoma dniami promocji w sklepie. Firma informuje:

Źródło: Amazon

Już niebawem Dni Wiosennych Okazji Amazon! To sześć dni wielkich oszczędności i imponujących okazji na Amazon.pl: od elektroniki, po odzież czy produkty do domu i kuchni. Start 20 marca o północy, koniec 25 marca. Zanotuj te daty, żeby nie przegapić tej wiosennej radości!

Zero szczegółów na ten moment, ale będziemy o wszystkim informować

Na ten moment nie wiemy, jakie produkty będą wchodziły w skład promocji, z jakich kategorii będziemy mogli wybierać oraz o jakich zniżkach i cenach mowa, jednak patrząc na podobne akcje w poprzednich latach, można mieć wysokie oczekiwania. Te nie zawsze udawało się spełniać (w 2022 roku Grzegorz Ułan dokładnie opisał, dlaczego wiosenne okazje z tamtego właśnie roku były małą porażką), jednak pozostaje liczyć, że w tym przypadku będzie to wyglądać już znacznie lepiej.

Źródło: Depositphotos

Dni Wiosennych Okazji Amazon ruszają już 20 marca, a jeśli nie chcecie ominąć żadnej kuszącej promocji, to śledźcie na bieżąco Antyweb. Będziemy cały czas informować o wszystkich najbardziej atrakcyjnych okazjach, więc jeśli planujecie jakieś wydatki na początek wiosny, lepiej poczekajcie jeszcze chwilę.

Źródło: Amazon

Grafika wyróżniająca: Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news