Android

AlleOferty, czyli upoluj okazje na Allegro

Grzegorz Ułan
AlleOferty, czyli upoluj okazje na Allegro
10

Dawno nie miałem przyjemności testować tak dobrze zrobionej polskiej aplikacji mobilnej, a do tego tak bardzo użytecznej. Na projekt trafiłem dziś na wykopie, gdzie też twórcy dokładnie opisali swój pomysł. Zasada działania jest prosta, na początek określamy wyszukiwaną frazę oraz wybieramy nasze...

Dawno nie miałem przyjemności testować tak dobrze zrobionej polskiej aplikacji mobilnej, a do tego tak bardzo użytecznej. Na projekt trafiłem dziś na wykopie, gdzie też twórcy dokładnie opisali swój pomysł.

Zasada działania jest prosta, na początek określamy wyszukiwaną frazę oraz wybieramy nasze kryteria wyszukiwania, czyli kategorię, lokalizację, cenę i typ aukcji.

Na liście wyświetlą się wszystkie aktualne aukcje, możemy je posegregować według daty publikacji, czasu do zakończenia lub ceny przedmiotów.

Po kliknięciu w wybraną aukcję jesteśmy do niej przenoszeni we wbudowanej przeglądarce, możemy też wyświetlić ją w aplikacji Allegro, jeśli mamy ją zainstalowaną na telefonie. Dodatkowe ustawienia w aplikacji pozwalają na określenie powiadomień o nowych aukcjach czy częstotliwości odświeżenia zadanych trackerów.

W chwili obecnej aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z Androidem, wersja na iOS pojawi się w listopadzie.

Źródło.

Strona główna projektu AlleOferty.
Aplikacja mobilna dostępna w Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu