Świat

Luksusowe noclegi w nowej usłudze Airbnb Luxe

PK
Piotr Kurek
2

Airbnb Luxe ma oferować czyste, profesjonalnie zaprojektowane domy, a w nich luksusowe udogodnienia i usługi, a także wsparcie indywidualnego projektanta podróży. Wszystko za ceny, które dla przeciętnego podróżnika mogą okazać się zabójcze.

Airbnb miało oferować przystępne ceny za pokoje, czy mieszkania na wynajem krótkoterminowy. Kilka dni w Nowym Jorku, Tokio, czy Londynie nie musi kojarzyć się z wysokimi cenami hoteli. Oferta serwisu jest bogata i różnorodna i każdy może znaleźć coś dla siebie — od budżetowych noclegów, poprzez apartamenty w najlepszych dzielnicach miast całego świata. Tym razem Airbnb otwiera się na bardziej zamożnego klienta, który wymaga najwyższych standardów i jest gotowy za to zapłacić duże pieniądze.

Chateau d’Estoublon · Francja

Zobacz też: Pierwszy raz pojechałem na wakacje z Airbnb… i już nie chcę podróżować inaczej

Marzy Wam się wyjazd w odległe kraje i chcecie zażyć prawdziwego luksusu? Airbnb Luxe to indywidualnie zaprojektowane podróże. Dokonując rezerwacji w serwisie otrzymacie opiekę tak zwanego projektanta podróży, który pomoże ze wszystkim – od stworzenia niezapomnianego pobytu, po rezerwację stolika w restauracji z gwiazdkami Michelina. Na starcie, Airbn Luxe oferuje ponad 2000 luksusowych domów i apartamentów w miastach na całym świecie — od Europy, poprzez Stany Zjednoczone, Azję i Australię, Afrykę, Karaiby, czy Amerykę Łacińską. Oferta naprawdę robi wrażenie a dodatkowe usługi, takie jak dowóz z lotniska, wypożyczalnie samochodów, sklep spożywczy, opieka nad dzieckiem, kamerdyner, kierowca, konsjerż restauracyjny, czy spa pozwolą poczuć się wyjątkowo.

Punta Mita · Meksyk

Zobacz też: Szkoda że wszyscy obwiniają Airbnb, a nie biznesmenów, którzy zepsuli stojącą za nim ideę

Takie noclegi nie będą jednak tanie. Przykładowo — 5-dniowy pobyt w apartamencie w londyńskim Soho to koszt ponad 24 tys. zł. A im dalsze kierunki, tym te ceny są dużo wyższe. Jednak za tymi pieniędzmi ma stać pewność, że otrzymamy najwyższy poziom standardu i najlepszą usługę, która zostanie przygotowana specjalnie pod nasze gusta i wymagania.

Więcej informacji oraz ofertę noclegów w ramach nowej usług znajdziecie na oficjalnych stronach Airbnb Luxe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu