Ebook

Abonament w Legimi będzie dostępny na Kindle

Grzegorz Ułan
Abonament w Legimi będzie dostępny na Kindle
9

Legimi to usługa, dzięki której możemy uzyskać dostęp do całej bazy ebooków za jedną miesięczną kwotę abonamentu. Na tę chwilę są to opłaty rzędu 32,99 zł i 39,99 zł (razem z audiobookami) za nielimitowany dostęp. Tańsze opłaty dotyczą oferty na przeczytane strony - od 150 stron do 700 w cenie od 7 zł do 25 zł za miesiąc. Legimi udostępnia do tego własne aplikacje na Androida czy iOS oraz na wybrane czytniki. Do tej pory były to między innymi inkBOOKi oraz PocketBooki, brakowało popularnych u nas czytników od Amazona, czyli Kindle.

Zmieni się to już niedługo, Legimi umożliwi dostęp do swojej bazy posiadaczom czytników Kindle. Na start oferta dla nich będzie dostępna w dwóch najdroższych abonamentach bez limitu, a baza obejmować będzie 5 tysięcy tytułów, a która to ma się systematycznie powiększać w miarę dołączania kolejnych wydawnictw. Obecnie są to między innymi Albatros, Świat Książki, Fabryka Słów czy HarperCollins.

Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi:

Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników ebooków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków.

Osobiście podoba mi się to rozwiązanie, idealne dla osób dużo czytających w miesiącu, a bezpośredni dostęp do bazy ebooków z poziomu czytnika bez ograniczeń, powinien uprościć i uprzyjemnić użytkownikom Kindle korzystanie z niego. Oferta dla posiadaczy Kindle ma być dostępna w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jeśli chcecie się dowiedzieć o niej od razu w dniu premiery, możecie się zapisać na stronie www.legimi.pl/kindle, w celu otrzymania powiadomienia o tym fakcie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu