Ebook

Nie tylko dla geeków. Majówkowe promocje na ebooki

Kamil Świtalski
Nie tylko dla geeków. Majówkowe promocje na ebooki
3

Były już gry planszowe, gry mobilne i aplikacje. A teraz czas na cyfrowe wydania książek — tu zawsze jest w czym wybierać. No to przejrzyjmy najciekawsze promocje, które ruszyły w rodzimych cyfrowych księgarniach i... nie tylko.

Księgarnie nie próżnują

Nasze rodzime księgarnie znane są z tego, że właściwie nie ma dnia, aby nie oferowały fantastycznych publikacji w naprawdę korzystnej cenie. Dla nich każda okazja jest dobra, by coś przecenić, a że w najbliższym tygodniu trochę czasu na czytanie będzie, no to jest też w czym wybierać.

W Publio promocji też nie brakuje. Wszyscy miłośnicy literatury fantasy i science-fiction będą wniebowzięci. Pyrkon okazał się świetną okazją, by przecenić cały zestaw książek w klimacie nawet do sześćdziesięciu procent. Co więcej, jeżeli kupicie któryś z produktów z ich oferty, możecie liczyć na darmową wersję "Toy Land". Więcej na ten temat przeczytacie w specjalnie utworzonym dziale z listą przecenionych produktów. A wśród nich klasyki takie jak "Diuna".

Cyfrowy SwiatKsiazki.pl nie pozostaje w tyle i też mami nas fantastyką, którą można nabyć do 50% taniej! Całość posegregował w kilka działów (Wegner, Kosik, Cetnarowski - doskonałe pióra; Siri Pettersen, Samantha Shannon - gośćmi Pyrkonu; Maja Lidia Kossakowska, Magdalena Kozak - pierwsze damy polskiej fantastyki itp.), i też jest w czym wybierać!

W Woblinku znajdziemy cały zestaw promocji majówkowych. Obsługa sklepu podzieliła je na dodatkowy zestaw kategorii, i tak oto możecie spodziewać się tam książek przecenionych nawet o 60%. A jeżeli chcecie bardziej precyzyjne kategorie, to nie ma sprawy. Są gorące nowości, bestsellery, opasłe tomiszcza, sama prawda, czysty relaks, wiosenne oferty i wisienka na torcie — pakiet audiobooków. To świetna okazja by nadrobić "13 powodów" (dostępne zarówno w formie ebooka jak i audiobooka), który był pierwowzorem bardzo ciepło przyjętego serialu Netflixa.

W Ebookpoincie dzieje się równie dużo. Od promocji dnia (w ramach której wybrana książka dostępna jest za niespełna 10 złotych), przez fantastyczną serię Dziennik Cwaniaczka, nauki społeczne, na historii jakiej nie znamy kończąc.

Virtualo też wie, że w majówkę będziemy dużo czytać. Dlatego solidnie przeceniło oferty wydawnictw: Rebis, Dolnośląskiego, Książnica, Zysk, Amber, National Geographic i Burda. A poza tym ładnie posegregowali także nowości, bestsellery i wyróżnili najlepsze promocje. Żebyśmy nie musieli za długo się rozglądać, jeśli nie wiemy kto-co wydaje ;)

Nexto kusi nas świetnymi przecenami na tytuły Stanisława Lema, książkami o Tudorach, zestawem sensacji i thrillerów i ofertą dnia od Wydawnictwa RM.

A do tego jest jeszcze Bookrage!

Na koniec zostawiłem sobie jeden z najbardziej łakomych kąsków — wznowienie pakietów Bookrage, które ma miejsce z okazji rozpoczynającego się dzisiaj konwentu Pyrkon. Autorzy przez kilka dni dają nam szansę raz jeszcze kupić zestaw książek Janusza A. Zajdla, Krzysztofa Borunia, Jakuba Ćwieka, klasykę polskiej fantastyki naukowej oraz The Walking Dead. Ich ceny zaczynają się już od złotówki!

Są też pakiety książek po angielsku

Jeżeli nie stronicie od lektury po angielsku, to warto też pamiętać o trwających właśnie akcjach z pakietami. Są te od Humble Bundle (Save the Unicorns, Bloom County Comics) oraz StoryBundle (do wyboru: Witchy, Write Stuff 2017 oraz SFWA Science Fiction). Wszystko to za naprawdę niewielkie pieniądze!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ebookpromocjaebookiwyprzedaż