Telekomy

20 GB transferu danych dla wszystkich klientów Orange

Grzegorz Ułan
20 GB transferu danych dla wszystkich klientów Orange
29

To już 20 lat tego operatora w naszym kraju. Początkowo była to sieć IDEA, która zaczęła świadczyć usługi w 1998 roku, ale w 2005 po połączeniu z Telekomunikacją Polską i przejęciu przez francuski Orange, już na stałe do dziś świadczone są usługi mobilne i stacjonarne pod marką pomarańczowego operatora. Na 20-lecie działalności Orange przygotował serię wpisów z historycznymi ofertami oraz szereg promocji dla swoich klientów, które systematycznie będą się pojawiać w najbliższym czasie. Obecna promocja to prezent w postaci 20 GB transferu danych dla wszystkich klientów Orange, abonamentowych i prepaid.

Z dodatkowego pakietu 20 GB mogą skorzystać klienci biznesowi i indywidualni oraz klienci korzystający z ofert na kartę oraz usług mobilnego internetu domowego. Pakiet 20 GB do wykorzystania będzie na terenie Polskie w przeciągu 30 dni od jego aktywacji, przed innymi pakietami danych, z których korzystają klienci Orange.

Jak włączyć dodatkowe 20 GB? Wystarczy wysłać SMS-a o treści 20 pod numer 80820, a jeśli korzystamy z domowego internetu mobilnego o treści 20naNUMER, na ten sam numer. W miejsce NUMER trzeba wpisać 9-cyfrowy numer internetu mobilnego. Czas na aktywacje pakietu macie do 12 kwietnia.

Co więcej? 20 pierwszych klientów sieci IDEA otrzyma specjalne prezenty, ale na razie Orange nie zdradza szczegółów. Dla przypomnienia T-Mobile rozdawał iPhone 7, a Plus między innymi Samsungi Galaxy S7.

Dla klientów, którzy mają ten sam numer w Orange (wcześniej IDEA) od 20 lat dostaną darmowy abonament na miesiąc, gdybym nie przeniósł się do nju mobile, pewnie bym się załapał:).

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu