Telekomy

Prosto Na Kartę - nowa oferta prepaid od Plusa

Grzegorz Ułan
Prosto Na Kartę - nowa oferta prepaid od Plusa
37

Trwa proces upraszczania oferty przez Plusa, 14 lutego zmienili wszystkie swoje oferty abonamentowe, a od 19 marca Plus udostępni nową ofertę na kartę dla osób, które nie wykupują nielimitowanych pakietów w ogóle, jedynie korzystają z bieżącego doładowania.

Plus przekonuje, że jest to olbrzymia grupa klientów, teraz będą mogli skorzystać z taryfy gdzie jest jedna stawka na połączenia, SMS-y/MMS-y, 1 MB transferu danych w kraju i w Unii Europejskiej, a mianowicie 0,19 groszy, a do tego konto ważne rok po każdym doładowaniu.

Jeśli doładujemy konto kwotą minimum 25 zł będziemy mogli aktywować nielimitowane rozmowy i SMS-y po sieci, oczywiście zasilone środki pozostają do wykorzystania na inne usługi. W przypadku, gdy będziemy chcieli korzystać z sieci, można za 5 zł dokupić 3 GB transferu danych. Obie opcje ważne są 30 dni.

Nowa oferta na kartę nie oznacza zniknięcia pakietów, te nadal są dostępne. W cenie 20 zł mamy nielimitowane rozmowy w Polsce i UE, płatne SMS-y i miniINTERNET (5 MB/lejek 32 kb/s). Za 5 zł więcej dochodzi transfer 2 GB danych.

Za dodatkowe 4 zł dochodzi 6 GB transferu danych oraz nielimitowane wiadomości SMS/MMS w kraju i UE. W przypadku gdy mamy kogoś do pary ten sam pakiet kosztuje po 25 zł na osobę w duecie.

Jeśli chodzi o internet na kartę, tutaj również bez zmian, za doładowanie od 5 zł do 100 zł dostaniemy od 100 MB do 50 GB, a jeśli doładowujemy przez 3 kolejne miesiące, za staż dostaniemy dodatkowy bonus od 50 MB do 25 GB.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu