Telekomy

Plus na 20-lecie rozda pierwszym jego klientom nagrody o wartości 14k zł

Grzegorz Ułan
Plus na 20-lecie rozda pierwszym jego klientom nagrody o wartości 14k zł
13

Nasze telekomy świętują w tym roku 20-lecie, pierwszy zaczął T-Mobile, który najwierniejszym klientom podarował po iPhone 7. Plus jest "trochę" hojniejszy i przygotował cały pakiet nagród.

Co znajduje się w zestawie?

  • Pakiet „Smartfon”: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet „Internet”: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50”(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet „Telewizja Cyfrowego Polsatu”:  pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet  „Prąd od Plusa”: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W najbliższym czasie Plus skontaktuje się z klientami, którzy podpisali z nim umowę 1.10.1996 roku i nieprzerwanie korzystali z ich usług przez 20 lat oraz ustalą ostateczny zestaw prezentów i sposób ich przekazania. Nam wypada już tylko pozazdrościć, no i pogratulować wiernym klientom Plusa:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu