Telekomy

Virgin Mobile namawia na abonament i nagradza gigabajtami za lojalność

Grzegorz Ułan
Virgin Mobile namawia na abonament i nagradza gigabajtami za lojalność
17

Pionierem nagradzania klientów gigabajtami w abonamencie za lojalność było nju mobile, które w 2015 roku udostępniło u sługę im dłużej, tym lepiej. To był świetny ruch, których, co poniektóre telokomy próbowały później skopiować. Nikt jednak nie dał do tej pory tak dużo GB, które po dwóch latach są nawet potrajane. Dziś Virgin Mobile ogłosił wprowadzenie podobnej opcji w swojej ofercie na abonament, nie dali tak dużo, ale za to dają szybciej.

Virgin Mobile znacznie zmodyfikował swoją ofertę na abonament w czerwcu rok temu, kiedy to udostępnił trzy nowe plany. Plan 1 z nielimitowanymi rozmowami komórkowymi i SMS-ami oraz 3 GB transferu danych za 19 zł, w Planie 2 i 3 dochodzą nielimitowane rozmowy na stacjonarne i MMS-y oraz odpowiednio 8 i 15 GB transferu danych.

To się nie zmienia, zmieniają się GB po każdym kwartale korzystania z poszczególnych planów, gdyż Virgin Mobile udostępnił właśnie promocję „Zostajesz – Dostajesz”, w której w Planie 1 przyznaje o 1 GB więcej, co trzy miesiące, w Planie 2 o 2 GB, a w Planie 3 po 4 GB.

W rezultacie, po pół roku nieprzerwanego korzystania z usług i wybranych Planów, dostajemy 5 GB transferu danych za 19 zł w Planie 1, w Planie 2 12 GB za 29 zł, a w Planie 3 aż 23 GB za 39 zł. Co ważne promocja obowiązuje zarówno nowych, jak i obecnych klientów, wystarczy przystąpić do niej wysyłając SMS-a o treści „BONUS” na nr 500. Niestety, staż liczony jest od momentu aktywacji promocji, więc obecnym klientom z automatu GB się nie powiększą dziś.

Szczegóły promocji oraz regulamin, znajdziecie na dedykowanej jej stronie - virginmobile.pl/zostajesz-dostajesz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu