Komputery i laptopy

Zupełnie nowy Evernote 5 na Windowsa dostępny już w wersji beta

Grzegorz Ułan
Zupełnie nowy Evernote 5 na Windowsa dostępny już w wersji beta
11

Przed chwilą na blogu Evernote pojawiła się informacja o udostępnieniu wersji beta tego popularnego notatnika. Zmienił się praktycznie nie do poznania. Wcześniejsza wersja nie była zbyt nowocześnie wyglądającą aplikacją, nowa wprowadza powiew świeżości i właśnie nowoczesności. Pozbyto się zupełni...

Przed chwilą na blogu Evernote pojawiła się informacja o udostępnieniu wersji beta tego popularnego notatnika. Zmienił się praktycznie nie do poznania.

Wcześniejsza wersja nie była zbyt nowocześnie wyglądającą aplikacją, nowa wprowadza powiew świeżości i właśnie nowoczesności. Pozbyto się zupełnie charakterystycznych zielonych elementów, uproszczono pasek narzędzi i menu szybkiego dostępu.

Obecna wersja

Wersja beta

Jeśli korzystaliście z aktualnej wersji, instalacja bety zaproponuje nadpisanie istniejącej bazy. U mnie bez problemu to przebiegło. Wprawdzie czyściłem ostatnio ten notatnik, ale sprawdzałem w koszu i wszystkie 298 elementów z kosza było prawidłowo przeniesione.

Dla pewności możecie zdecydować się na stworzenie nowej bazy, ale to przyniesie za sobą konieczność kolejnej synchronizacji online. Wersję beta możecie pobrać z tej strony, gdzie można sprawdzić całą listę nowości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

WindowsEvernote