Sport

Zrób zakupy w Lidl i leć na Euro 2024. Jak to zrobić?

Patryk Koncewicz
Zrób zakupy w Lidl i leć na Euro 2024. Jak to zrobić?
0

Lidl z okazji nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotował specjalną promocję. Do zgarnięcia wyjazd na najważniejsze mecze.

Od rozpoczęcia największego europejskiego święta piłki nożnej dzieli nas miesiąc. Już 14 czerwca wystartują pierwsze spotkania Euro 2024, które zostaną rozegrane u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli marzysz o śledzeniu zmagań Polaków, ale nie chcesz wydawać majątku na bilety, transport i nocleg, to mamy dla Ciebie rozwiązanie – musisz udać się na zakupy do Lidla i wykonać jedno zadanie konkursowe.

Wytypuj spożywczą jedenastkę i oglądaj Euro 2024 na żywo

Podwójne bilety na finał Euro 2024 i rozgrywki fazy pucharowej w Niemczech – brzmi zachęcająco? Lidl przygotował dla swoich klientów 50 pakietów (10 pakietów na mecz finałowy, 15 pakietów na mecze półfinału oraz 25 pakietów na mecze ćwierćfinału) w zamian za spełnienie trzech warunków. Konieczne będzie zrobienie zakupów za min. 150 zł, a następnie zeskanowanie aplikacji Lidl Plus i wytypowanie wyjściowej jedenastki na Euro, złożonej z… produktów spożywczych.

Źródło: Lidl

Uczestnicy konkursu będą musieli uargumentować, dlaczego konkretny produkt znalazł się na danej pozycji i przesłać zgłoszenie do 31 maja. Pełna lista zasad oraz regulamin konkursu dostępne są na oficjalnej stronie promocyjnej.

Współpracując z UEFA, cieszymy się, że możemy zaoferować klientom jedyne w swoim rodzaju doświadczenia. Chcemy pokazać konsumentom, że gramy w jednej drużynie. Niezależnie od tego, czy chodzi o oferowanie niskich cen, zapewnianie świeżych owoców i warzyw, czy też dawanie dostępu do kulis jednego z największych turniejów piłkarskich na świecie – Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Affairs and CSR Lidl Polska

Przypomnijmy, że Euro 2024 odbędzie się w dniach 14 czerwca - 14 lipca 2024 r. w dziesięciu miastach-gospodarzach w Niemczech: Berlinie, Kolonii, Dortmundzie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Gelsenkirchen, Hamburgu, Lipsku, Monachium i Stuttgarcie. Wszystkie spotkania zostaną wyemitowane przez TVP.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news