Komunikatory

Zoom nie działa... nie tylko u Was. Trwa awaria - użytkownicy skarżą się na problemy z dostępem do komunikatora

Kamil Świtalski
Zoom nie działa... nie tylko u Was. Trwa awaria - użytkownicy skarżą się na problemy z dostępem do komunikatora
7

Użytkownicy skarżą się na problemy z połączeniami w aplikacji Zoom. Trwa awaria popularnego komunikatora.

Nie, to problem z którym zmagacie się nie tylko Wy. Zoom właśnie zalicza problemy techniczne i od kilkudziesięciu minut użytkownicy z całego świata skarżą się na problemy z dostępem do komunikatora.

Zoom nie działa: to większa awaria, którą zalicza komunikator

Zoom w ostatnich tygodniach nie narzeka na brak zainteresowania. Co prawda zła prasa i zakaz korzystania z usług oferowanych przez narzędzie w wielu instytucjach trochę psuje jego świetną passę, ale ze względu na prostotę obsługi -- wciąż dla wielu pozostaje najlepszym narzędziem do rozmów -- zarówno tych głosowych, jak i wideo. Projekt cieszy się na tyle dużą popularnością że, jak widać, serwery nie wytrzymują -- i tak jak dziś, jest problem z dostępem do usługi. Użytkownicy z całego świata mają problem ze skorzystaniem z platformy -- o czym można poczytać m.in. na forum Reddit. Serwis DownDetector także w ostatnim czasie pokazuje dużo błędów dla komunikatora -- trwa niekończąca się próba połączenia i to byłoby na tyle.

Kiedy Zoom znowu zacznie działać? Prawdopodobnie jest to kwestia najbliższych kilku godzin -- ale jeżeli macie zaplanowane jakieś rozmowy na dzisiejszy wieczór, bezpieczniej będzie sięgnąć po jedną z alternatyw dla Zoom. Tych nie brakuje: sprawdźcie nasze zestawienia najlepszych komunikatorów czy też najlepszych aplikacji do wideorozmów na Androida. W ekosystemie Apple pamiętajcie o dostępie do FaceTime'a oraz iMessage.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu