Świat

Zoho Writer na Google Gears.

Grzegorz Marczak
Zoho Writer na Google Gears.
2

Zoho "zaatakowało" swojego największego konkurenta jakim jest Google (i jego produkt Google Documents adn Spreadsheets) nową wersją swojego edytora tekstu czyli Zoho Writer. Zoho.com to chyba jeden z największych pakietów oferujących zestaw aplikacji działających on-line i zastępujących takie n...


Zoho "zaatakowało" swojego największego konkurenta jakim jest Google (i jego produkt Google Documents adn Spreadsheets) nową wersją swojego edytora tekstu czyli Zoho Writer.

Zoho.com to chyba jeden z największych pakietów oferujących zestaw aplikacji działających on-line i zastępujących takie narzędzia desktopowe jak edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, notebook, narzędzia do planowania itp.

Zoho writer (edytor tekstu) właśnie został zaprezentowany w nowej wersji, która pozwala między innymi na pracę z naszymi dokumentami również w trybie offline.

Co ciekawe nowa wersja Zoho writer została zbudowana przy użyciu Google Gears (zestaw rozszerzeń dla przeglądarek pozwalający na pracę off-line) czyli narzędzi pochodzących od ich bezpośredniej konkurencji czyli Google.

Google udostępniając Google Gears na licencji open source na pewno liczyło się, że skorzysta z nich również konkurencja - jednak fakt konkurowania z Google przy użyciu jego własnych narzędzi wydaje się dość zabawny.


Pokaz nowych możliwości Zoho Writer

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu