Samsung

Znamy polskie ceny Galaxy S5 i urządzeń z serii Gear od Samsunga – nie jest tak źle?

Konrad Kozłowski
Znamy polskie ceny Galaxy S5 i urządzeń z serii Gear od Samsunga – nie jest tak źle?
19

Podczas dzisiejszej konferencji w Samsung Brand Store, firma zaprezentowała polskie oficjalne ceny swoich najnowszych mobilnych urządzeń. W przedsprzedaży smartfon Galaxy S5 kosztować będzie 2999 złotych, a do smartfonu za darmo dołączany będzie smartwartch Gear. Ceny pozostałych gadżetów nie należą...

Podczas dzisiejszej konferencji w Samsung Brand Store, firma zaprezentowała polskie oficjalne ceny swoich najnowszych mobilnych urządzeń. W przedsprzedaży smartfon Galaxy S5 kosztować będzie 2999 złotych, a do smartfonu za darmo dołączany będzie smartwartch Gear. Ceny pozostałych gadżetów nie należą do najniższych, lecz ten który mnie najbardziej interesuje, wydaje się być ciekawą propozycją.

Bez zbędnego przedłużania:

  • Samsung Gear 2 - 1199 zł
  • Samsung Gear Neo - 899 zł
  • Samsung GearFit - 799 zł

Jak pisałem wyżej, nie są to ceny które w jakikolwiek sposób wydają mi się racjonalne, za urządzenie które miałoby być dla mnie jedynie dodatkiem, uzupełnieniem dla smartfona. Samsung obrał jednak nieco inny kierunek niż inne firmy ze swoimi produktami i stara się uczynić ze swoich smartwatchy coś więcej, aniżeli niewielki gadżet wyświetlający powiadomienia ze smartfona. Jedynym urządzeniem, którego zakup mógłbym rozważać to GearFit, ze względu na jego cechy związane ze śledzeniem aktywności itd.

Warto zaznaczyć, że do Samsaunga Galaxy S5, którego cena wynosić będzie 2999 zł w przedsprzedaży, dołączana będzie pierwsza generacja zegarka Gear.

Źródło zdjęć: Twitter.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Samsunggalaxys5Galaxy Gear