Mobile

Znamy już ceny Samsunga Galaxy S III! Swoją przygodę w Polsce zaczyna w Play

Kamil Mizera
Znamy już ceny Samsunga Galaxy S III! Swoją przygodę w Polsce zaczyna w Play
18

Tego można było się spodziewać prędzej czy później: Samsung Galaxy S III jest już w Play w przedsprzedaży. Na blogu operatora pojawił się cennik nowego flagowego smartfona od Samsunga. Tanio nie jest, o telefonie za złotówkę można zapomnieć. To, że Play wprowadzi do swojej oferty nowego SGS I...

Tego można było się spodziewać prędzej czy później: Samsung Galaxy S III jest już w Play w przedsprzedaży. Na blogu operatora pojawił się cennik nowego flagowego smartfona od Samsunga. Tanio nie jest, o telefonie za złotówkę można zapomnieć.

To, że Play wprowadzi do swojej oferty nowego SGS III było tylko kwestią czasu. Niestety, jeżeli nastawialiście się na znaczną obniżkę ceny w abonamencie, to się zawiedziecie, choć tragedii też nie ma. Zwykli klienci biorący jedną z kilku opcji abonamentowych w Play najtaniej dostaną nowy super-telefon Samsunga w abonamencie Formuła 4.0 za 169 złotych i zapłacą za smartfona 649 złotych. Przy Formule 4.0 za 109 złotych cena podskakuje do 1529 złotych. Jeszcze drożej jest w innych abonamentach. W All Inclusive Max za 95 złotych trzeba za to urządzenie zapłacić 1179 złotych, w wersji abonamentu za 45 złotych ten koszt to aż 1829 złotych. Stan Darmowy i All Inclusive mają takie same cenniki: w najdroższych abonamentach SGS III jest za 1389 złotych, w najtańszych za 1949 złotych. Jeżeli przedłużacie umowę, to niestety ceny telefonu się nie zmienią, ewentualnie obniżce ulega kwota abonamentu.

Lepiej jest w taryfach biznesowych. Najtaniej Galaxy S III można dostać już za 229 złotych, o ile oczywiście wykupimy opcję „Biznes” za 300 złotych miesięcznie. W Formule 4.0 dla firm w abonamencie za 145 złotych dostaniemy smartfona za 529 złotych, w ALL Inclusive Max dla Firm 100 już za 829 złotych.

Jeżeli macie abonament mieszany, to musicie liczyć się z wydatkiem nie niższym niż 1319 złotych w najdroższej opcji MIXtura All Inclusive 50 za 69 złotych. Oczywiście na kartę płacimy niemal całą kwotę, czyli 2899 złotych, bez promocji na kartę: 3019 złotych.

Pełny cennik znajdziecie tutaj.

Jak widać, szczególnie tanio nie jest, ale trudno się spodziewać, aby było, w końcu Samsung Galaxy S III to gorący towar, którego jeszcze nawet nie ma na półce. Najciekawsza wydaje się oferta dla z Formuły 4.0. Widać, że Play mocno promuje swoją nową taryfę. Jeżeli gotowi jesteście zapłacić miesięcznie 169 złotych, to najnowsze cudeńko od  Samsunga dostaniecie poniżej 700 złotych. Przy okazji możemy zobaczyć, na ile Play wycenia „gołą” słuchawkę: na ponad 3 tysiące złotych. Warto przypomnieć, że przedsprzedaż będzie prowadzona w sklepie internetowym.

Co myślicie o tych cenach? Za drogo czy w sam raz? 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Playsamsung galaxy III