Gry

Znamy datę premiery pierwszego dużego dodatku do Wiedźmina III. Udostępniono też teaser!

Tomasz Popielarczyk
Znamy datę premiery pierwszego dużego dodatku do Wiedźmina III. Udostępniono też teaser!
5

Zgodnie z zapowiedzią pierwszy duży dodatek do Wiedźmina III: Dziki Gon pojawi się w październiku. Twórcy ujawnili konkretną datę i opublikowali zwiastun, na którym uchylają rąbka tajemnicy na temat nadchodzących przygód Geralta. O dodatku wiemy niewiele. Jego premierę zapowiedziano na 13 paździe...

Zgodnie z zapowiedzią pierwszy duży dodatek do Wiedźmina III: Dziki Gon pojawi się w październiku. Twórcy ujawnili konkretną datę i opublikowali zwiastun, na którym uchylają rąbka tajemnicy na temat nadchodzących przygód Geralta.

O dodatku wiemy niewiele. Jego premierę zapowiedziano na 13 października. Wśród postaci, które się w nim pojawią będzie na pewno Shani (znana m.in. z pierwszej części gry) oraz spotkany w prologu podstawowej wersji Pan Lusterko. Głównym złym ma być tutaj natomiast bliżej nieokreślony Olgierd von Everec - bandyta, który zdobył nieśmiertelność. Rozszerzenie doda do gry system kamieni runicznych, a także szereg nowych misji, przedmiotów i wiedźmińskich zleceń.

"Serce z kamienia" jest przeznaczone dla postaci na minimum 30 poziomie doświadczenia. Przygodę będzie można zacząć zarówno w trakcie głównego wątku (również w nowej grze+) jak i po zakończeniu gro. Całość ma wystarczyć na 10 godzin zabawy.

Rozszerzenie można otrzymać na kilka sposoób. Posiadacze przepustki sezonowej (99,99 zł) zainstalują je bezpłatnie, a dodatkowo mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Pozostali zapłacą 79,99 zł. Wersja pudełkowa (tylko PC i PlayStation 4) ma dodatkowo zawierać dwie talie kart do gwinta. Jeżeli złożymy zamówienie przedpremierowo na CDP.pl, zapłacimy 10 zł mniej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaGrywiedżmin