Gry

Splinter Cell, Rainbow Six i inne. Tom Clancy motywem przewodnim nowego Humble Bundle [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
6

Wczorajszego wieczoru wystartowała kolejna edycja Humble Bundle, której warto nie przegapić. Tym razem jej bohaterem są produkcje sygnowane nazwiskiem pisarza Toma Clancy'ego, a więc Rainbow Six, Splinter Cell i Ghost Recon. Są tu jacyś fani? Humble Tom Clancy Bundle Tradycyjnie oferta Humble...

Wczorajszego wieczoru wystartowała kolejna edycja Humble Bundle, której warto nie przegapić. Tym razem jej bohaterem są produkcje sygnowane nazwiskiem pisarza Toma Clancy'ego, a więc Rainbow Six, Splinter Cell i Ghost Recon. Są tu jacyś fani?

Humble Tom Clancy Bundle

Tradycyjnie oferta Humble Bundle została podzielona na kilka progów. Wpłacając dowolną kwotę powyżej 1 dolara, otrzymamy trzy części Rainbow Six (jedynkę, trójkę w pakiecie z dodatkami (Gold) oraz Vegas) i dostęp do wersji beta nadchodzącej odsłony. Ponadto możemy liczyć również na Splinter Cell: Chaos Theory i pierwszą część Ghost Recon. Tyle w pakiecie podstawowym, ale jeśli wpłacimy więcej niż wynosi średnia wpłat (ok 7 dol.), dostaniemy oryginalnego Splinter Cella i Conviction, a także Rainbow Six: Vegas 2. Po tygodniu trwania akcji dodane tutaj zostaną również inne, bonusowe gry. Organizatorzy przygotowali jeszcze dwa pakiety specjalne. Za dychę dostajemy najnowsze części Splinter Cella i Ghost Recon. Za 75 dolarów natomiast zamawiamy preorder Rainbow Six Siege, specjalną koszulkę z limitowanej edycji i zniżkę 66 proc. na trzy dowolne gry Ubisoftu w Humble Store.

Warto zaznaczyć, że w tej edycji Humble Bundle gry wyjątkowo otrzymujemy w postaci kodów do zrealizowania na platformie UPlay, a nie Steam.

Lepszy Instagram Direct

Uruchomiona w grudniu 2013 roku funkcja Instagram Direct przyciągnęła aż 85 mln użytkowników. Rozwiązanie to jest prostym sposobem na udostępnianie zdjęć pojedynczym użytkownikom lub małym grupom znajomych. Teraz w analogiczny sposób możemy udostępniać im zdjęcia, które ktoś już wcześniej opublikował. Przy każdej fotografii w naszym strumieniu pojawi się charakterystyczna strzałka. Jej dotknięcie wyświetli panel z grupami i znajomymi, do których możemy przekierować daną treść. Oczywiście działa to wszystko z uwzględnieniem zasad prywatności, które na Instagramie są dość proste. Udostępnione zdjęcie zobaczą tylko osoby, do których je prześlemy. Jeżeli jednak jego autor ma konto prywatne, fotka wyświetli się tylko u osób, które wcześniej otrzymały zgodę na obserwowanie. Nowa funkcja jest dostępna w Instagramie 7.5, który powinien być już zarówno w AppStore jak i Google Play.

Pokemon Shuffle

W końcu fani Pokemonów doczekali się pierwszej oficjalnej gry na Androidzie. Niestety nie jest to produkcja taka, jakiej by można oczekiwać. Shuffle to raczej logiczna układanka z gatunku match-three. Na planszy z kulkami w kształcie główek pokemonów przesuwamy po jednym elemencie i za każdym razem musimy zrobić to w taki sposób, aby trzy identyczne głowy były obok siebie. Wszystko to oczywiście dopakowano szeregiem dodatkowych elementów urozmaicających rozgrywkę i... mikropłatnościami. Jeżeli mimo wszystko chcecie spróbować, aplikacja jest dostępna w Google Play oraz AppStore.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu