Gry

Znamy datę premiery PC-towej wersji Assassin’s Creed: Rogue

Paweł Winiarski
Znamy datę premiery PC-towej wersji Assassin’s Creed: Rogue
3

A w ramach zachęty do przedpremierowego zakupu, przygotowano prezent. Przeznaczone na konsole minionej generacji Assassin's Creed: Rogue pojawiło się na półkach sklepowych w połowie listopada ubiegłego roku. Nie uniknęło problemów technicznych, jednak na Rogue nie posypały się aż takie gromy z ni...

A w ramach zachęty do przedpremierowego zakupu, przygotowano prezent.

Przeznaczone na konsole minionej generacji Assassin's Creed: Rogue pojawiło się na półkach sklepowych w połowie listopada ubiegłego roku. Nie uniknęło problemów technicznych, jednak na Rogue nie posypały się aż takie gromy z nieba, jak miało to miejsce przy Assassin's Creed: Unity. Można więc mieć nadzieję, że przez te kilka miesięcy Ubisoft dopieścił grę tak, by wersja na PC-ty zaliczyła premierę bez jakiejkolwiek wpadki.

PC-towcy zagrają 10 marca, a jeśli zdecydują się na przedpremierowe zamowienie gry w sklepie uPlay, będą mogli wybrać dodatkowo (i za darmo) jeden z siedmiu starszych tytułów z serii Assassin's Creed:

  • Assassin's Creed 3
  • Assassin's Creed Freedom Cry
  • Assassin's Creed Liberation
  • Assassin's Creed Revelations
  • Assassin's Creed Brotherhood Deluxe
  • Assassin's Creed 3 Deluxe
  • Assassin's Creed

Zamówienie przedpremierowe gwarantuje również dostęp do dwóch paczek dodatków - The Siege of Fort de Sable oraz The Explorer.

Przy okazji poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe gry:

System operacyjny: 64-bitowy: Windows 7 lub 8
Procesor: Intel Core2Quad Q6600, 2.4 GHz lub AMD Athlon II X4 620, 2.6 GHzH
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GeForce GTS450 lub AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM)
Dysk twardy: 11.4 GB wolnego miejsca

Pewną techniczną ciekawostką jest bez wątpienia obsługa trackingowego sprzętu od Tobii, dzięki któremu będziemy mogli ruszać kamerą za pomocą...spojrzenia. Ale czy taki gadżet wystarczy, by zainteresować PC-towców grą tworzoną z myślą o PlayStation 3 i Xboksie 360, która w dodatku miała pewne techniczne niedociągnięcia? Szczególnie, że Rogue nie wniosło do serii niczego nowego i zostało odebrane jako przeniesienie pomysłów z Black Flag na inną mapę. Trochę mało jak na samodzielną produkcję.

Źródło

grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PCubisoft