Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Znamy datę premiery Baldur's Gate Enhanced Edition - na iPada, Mac OS X i PC!

7

To będzie duże wydarzenie. Ulubiona przez miliony fanów na całym świecie gra powraca w odświeżonym i rozszerzonym wydaniu. Na dodatek Baldur's Gate Enhanced Edition zostanie wydany nie tylko na pecety, ale również komputery Mac i... iPady. Ze starej, oldschoolowej gry, którą bawiliśmy się całymi god...

To będzie duże wydarzenie. Ulubiona przez miliony fanów na całym świecie gra powraca w odświeżonym i rozszerzonym wydaniu. Na dodatek Baldur's Gate Enhanced Edition zostanie wydany nie tylko na pecety, ale również komputery Mac i... iPady. Ze starej, oldschoolowej gry, którą bawiliśmy się całymi godzinami będzie można skorzystać również z poziomu tabletów. A to nie koniec dobrych wiadomości - znamy już datę premiery Baldur's Gate. Nie będzie trzeba długo czekać.

Rozszerzona i odświeżona edycja kultowej gry RPG pojawi się już 18 września tego roku - zapowiedzieli wydawcy, Beamdog oraz Overhaul Games. Wydanie na PC, Mac OS X i iPady będzie posiadało oprócz podstawowej wersji również dodatek Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast. To nie koniec nowości. Gracze będą mogli również skorzystać z trybu multiplayer, a wydawca przygotował specjalnie poprawioną i ulepszoną grafikę. Na potrzeby użytkowników iPadów zmieniono nieco interfejs, by dostosować gę do ekranów dotykowych.

Cena to 20$ za wersję na komputer i 10$ - na iPada. Przygotowywane jest również wydanie na Androida. Baldur's Gate II trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Baldur’s Gate