Miniblog

Tapety dla Windows 8 i nowa blokada ekranu

Michał Majchrzycki
Tapety dla Windows 8 i nowa blokada ekranu
0

Do internetu przeciekły kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez Microsoft systemu Windows 8. Tym razem poznaliśmy zrzuty ekranu prezentujące najnowsze zmiany w oprogramowaniu. To m.in. tapety dla systemu Windows 8, nowe tła dla blokady ekrany czy możliwość dostosowania Internet Explorera d...

Do internetu przeciekły kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez Microsoft systemu Windows 8. Tym razem poznaliśmy zrzuty ekranu prezentujące najnowsze zmiany w oprogramowaniu. To m.in. tapety dla systemu Windows 8, nowe tła dla blokady ekrany czy możliwość dostosowania Internet Explorera do własnych preferencji. No i oczywiście wszystko jest bardziej Metro.

Windows 8 zapowiada się bardzo ciekawie. Inna sprawa, jak zostanie przyjęty - nie tylko przez zwykłych użytkowników, ale np. firmy i klientów biznesowych. O tym jednak przekonamy się za parę miesięcy. Tymczasem do sieci dostały się (via WinUnleaked) kolejne informacje na temat nowego systemu firmy z Remond.

Na przykład tapety, jakie znajdziemy w Windows 8 RTM:

Zobacz też: Blokada ekranu - dlaczego warto mieć ją włączoną?
Albo nowe tła dla blokady ekranu:

Użytkownik będzie mógł też m.in. personalizować kolory dla Internet Explorera 10. Więcej informacji i zrzutów ekranu na stronie WinUnleaked.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu