Miniblog

Kolejny Samsung Galaxy za niecały miesiąc. Jak będzie wyglądał nowy smartfon?

Michał Majchrzycki
5

Koreański producent nie spoczywa na laurach. Mimo świetnego przyjęcia Samsunga Galaxy III jeden z największych producentów smartfonów na świecie ma zamiar niebawem wydać nowy telefon. Zastanawiam się, czy przy takim tempie Samsung jest w stanie zaprezentować nam coś naprawdę dobrego? No i kolejne py...

Koreański producent nie spoczywa na laurach. Mimo świetnego przyjęcia Samsunga Galaxy III jeden z największych producentów smartfonów na świecie ma zamiar niebawem wydać nowy telefon. Zastanawiam się, czy przy takim tempie Samsung jest w stanie zaprezentować nam coś naprawdę dobrego? No i kolejne pytanie - jak będzie wyglądał nowy smartfon z rodziny Galaxy?

Informację o wydaniu kolejnego smartfona Samsung Galaxy podał Engadget. Według serwisu premiera nowego telefonu przewidywana jest już na 15 sierpnia. Na razie nie wiadomo, jaka będzie specyfikacja techniczna urządzenia, ani jego wygląd. Jedyne co wynika z informacji to fakt, że kolejny Samsung Galaxy będzie uruchomiony początkowo najprawdopodobniej jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Jaki to może być smartfon? Według plotek koreański producent może zaprezentować wyposażony w fizyczną klawiaturę Galaxy S Blaze Q albo też tablet Galaxy Note 10.1. A może zupełnie nowe urządzenie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu