Miniblog

Genialny w swej prostocie dodatek do Chrome

Konrad Kozłowski
11

Za tego typu rozwiązania uwielbiam nowoczesne przeglądarki internetowe, pozwalające na stworzenie oryginalnych i pożytecznych rozszerzeń. Jednym z nich jest Currently, która zastępuje w nowo otwartej karcie mozaikę często odwiedzanych witryn lub ikon aplikacji - eleganckim zegarkiem i prognozą pog...


Za tego typu rozwiązania uwielbiam nowoczesne przeglądarki internetowe, pozwalające na stworzenie oryginalnych i pożytecznych rozszerzeń. Jednym z nich jest Currently, która zastępuje w nowo otwartej karcie mozaikę często odwiedzanych witryn lub ikon aplikacji - eleganckim zegarkiem i prognozą pogody.

Od razu zaznaczam, że dostęp do aplikacji i miniatur stron jest nadal możliwy poprzez kliknięcie na ikonę w prawym dolnym rogu. Currently oferuje trzy warianty kolorystyczne - ciemny, jasny i niebieski. Aplikacja automatycznie wykrywa nasze położenie i od razu po zainstalowaniu jej mamy aktualną godzinę, datę i informację na temat pogody na wyciągnięcie kart... ręki. Mi, dodatek niezwykle przypadł do gustu, co o nim sądzicie?

Currently dostępne jest naturalnie w Chrome Web Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu