Felietony

Zmęczony i bardzo zadowolony

Grzegorz Marczak
Zmęczony i bardzo zadowolony
13

Niesamowite, że już po wszystkim. Konferencja którą razem z NoNoobs zaplanowaliśmy w grudniu już za nami. Taka impreza to naprawdę dużo pracy i niezły test wytrwałości ale z tak profesjonalnym partnerem jak NoNoobs nie mogło się nie udać. Dla mnie osobiście było to niesamowite przeżycie, dwóch t...

Niesamowite, że już po wszystkim. Konferencja którą razem z NoNoobs zaplanowaliśmy w grudniu już za nami. Taka impreza to naprawdę dużo pracy i niezły test wytrwałości ale z tak profesjonalnym partnerem jak NoNoobs nie mogło się nie udać.

Dla mnie osobiście było to niesamowite przeżycie, dwóch tak intensywnych dni i pełnych emocji dawno nie doświadczyłem (dla Antyweb była to pierwsza konferencja). Sala pełna widzów (ok 250 osób), świetni prelegenci i bardzo bardzo klimatyczne miejsce. Plan zrealizowany w 95%, a te 5% zostawimy sobie do poprawienia w kolejnej edycji w 2013 roku.

W tym miejscu chciałem serdecznie podziękować NoNoobs za kapitalną współpracę, Xyologic za merytoryczne wsparcie, ale przede wszystkim uczestnikom Generation Mobile 2012, prelegentom, jurorom konkursu, licznym partnerom medialnym oraz sponsorom.

Od poniedziałku zabierzmy się za przygotowanie materiałów z konferencji i udostępnianie ich wszystkim zainteresowany (łącznie z setkami zdjęć i materiałami video z nagraniami prezentacji). Podczas imprezy Jan Rybczyński przeprowadził kilka ciekawych video wywiadów, które z pewnością też niedługo będziemy publikować. Przed nami też publikacja raportu, który przygotowaliśmy razem z PBI.

Ps. No i szykujcie się na kolejną edycję :) Mobile w Polsce za rok będzie w zupełnie innym miejscu i z pewnością nie zabraknie nam tematów do rozmowy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu