Apple

Zepsuł Ci się sprzęt od Apple? Mamy dla Ciebie voucher na naprawę w autoryzowanym serwisie

GU
Grzegorz Ułan
54

Firma SAD uruchomiła kilka dni temu własne centrum serwisowe sprzętu Apple. Punkt mieści się w DT Centrum przy Marszałkowskiej 104/122. Możecie tam skorzystać z wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Osoby, które zakupiły swój sprzęt w sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller, na cza...

Firma SAD uruchomiła kilka dni temu własne centrum serwisowe sprzętu Apple. Punkt mieści się w DT Centrum przy Marszałkowskiej 104/122. Możecie tam skorzystać z wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Osoby, które zakupiły swój sprzęt w sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller, na czas naprawy otrzymają nieodpłatnie sprzęt zastepczy, pozostałe za dodatkową opłatą.

Sprzęt można dostarczyć osobiście lub przez kuriera, korzystając ze strony http://serwis.sad.com.pl/. Cennik znajdziecie pod tym adresem. Punkt czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach: poniedziałek- sobota w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00- 20:00.

To tyle z informacji, przejdźmy już do samego vouchera na serwis iSpot w wysokości 300zł, którego otrzymaliśmy od iSpota, a którym to postanowiliśmy się z jednym z Was podzielić. Nie sądzę, aby było wielu chętnych, sprzęty od Apple podobno się nie psują. Jednak jakby niektórym z Was to się dziwnym trafem przydarzyło, opiszcie proszę, co takiego się stało, jaki sprzęt i w jakich okolicznościach.

W dniu jutrzejszym wybierzemy najciekawszą/najdziwniejszą historię i przekażemy wybrańcowi voucher. Ważny jest przez jeden rok, do 31 sierpnia 2015 roku. Wybrany komentarz zostanie wyróżniony na Disqusie, a z autorem skontaktujemy się drogą emailową.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot