Poczta email

Zarezerwuj sobie już dziś uwalniane nazwy użytkowników Yahoo!

Grzegorz Ułan
Zarezerwuj sobie już dziś uwalniane nazwy użytkowników Yahoo!
17

Miesiąc temu informowałem Was o dość niecodziennej decyzji Yahoo, a mianowicie zresetowaniu nieużywanych nazw swoich użytkowników na poczcie email. Dla osób, które od niedawna funkcjonują w sieci może to się okazać nie lada okazją do wejścia w posiadanie dość przyjaznego adresu email. Ostatnią ta...

Miesiąc temu informowałem Was o dość niecodziennej decyzji Yahoo, a mianowicie zresetowaniu nieużywanych nazw swoich użytkowników na poczcie email. Dla osób, które od niedawna funkcjonują w sieci może to się okazać nie lada okazją do wejścia w posiadanie dość przyjaznego adresu email.

Ostatnią taką gratkę ufundował swoim użytkownikom Microsoft, uruchamiając webową pocztę Outlooka. Jednak w tamtym przypadku, jeśli byliśmy pierwsi, mieliśmy zagwarantowaną zdobycz, w przypadku Yahoo, możemy zarezerwować sobie taką nazwę, ale otrzymamy ją jednak tylko jeśli takowa się zwolni.

yahoo

Yahoo uruchomiło w tym celu specjalną stronę z listą życzeń, gdzie możemy zarezerwować sobie do 5 takich nazw. Czas jest wyznaczony do północy 7 sierpnia, ale tu też liczy się kto pierwszy ten lepszy. Jeśli będziemy mieli szczęście i zwolni się zarezerwowana nazwa, Yahoo w połowie sierpnia wyśle nam na podany adres email łącze pozwalające nam je zająć.

A więc do dzieła. Grzegorz już czeka w kolejce zajęty:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Yahoo