Polska

Zaproszenie do testów mobilnego Iloggo

GM
Grzegorz Marczak
4

Rafał Mrzygłocki (iloggo.pl) zaprasza wszystkich do testów mobilnego iloggo (czyli połączenia strony startowej i kolekcji ulubionych linków): "Tworząc iloggo popełniliśmy kilka błędów. Jednym z nich było zbyt późne pokazanie serwisu, na etapie beta, jego przyszłym użytkownikom. Dlatego też teraz...

Rafał Mrzygłocki (iloggo.pl) zaprasza wszystkich do testów mobilnego iloggo (czyli połączenia strony startowej i kolekcji ulubionych linków):

"Tworząc iloggo popełniliśmy kilka błędów. Jednym z nich było zbyt późne pokazanie serwisu, na etapie beta, jego przyszłym użytkownikom. Dlatego też teraz chcemy uniknąć tego błędu i zanim zaczniemy pracować nad finalną wersją prezentujemy bardzo wczesny prototyp iloggo mobilnego! Oceńcie go proszę, zaproponujcie funkcjonalności i zmiany. Na ich podstawie postaramy się stworzyć serwis, który mam nadzieję będzie bardziej użyteczny..."


Iloggo w telefonie

"...Nie mniej iloggo mobile to coś innego, mam nadzieję, że to sposób na wygodne poruszanie się po mobilnym Internecie przy pomocy komórki, sposób na dostęp do wybranych treści jednym kliknięciem i w końcu sposób na surfowanie po mobilnej sieci bez uciążliwego wpisywania adresów z numerycznej klawiatury. (zakładam, że użytkownicy palmofonów mają ułatwione surfowanie, jednak póki co telefony z klawiaturą numeryczną dominują).

Jeszcze raz podkreślam jest to bardzo wczesna beta wersja przetestowana dosłownie na kilku modelach telefonów (między innymi Nokia 6300, Nokia seria E) dlatego proszę o wyrozumiałość.

Wszyscy którzy chcą otrzymać dostęp do testowej wersji iloggo mobile proszę o wysłanie maila na adres kontakt[na]iloggo.pl - w temacie wystarczy wpisać "iloggo mobile tester"

Czekam na Wasze uwagi i sugestie i pozdrawiam

Rafał Mrzygłocki
iloggo.pl

..."

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: