Felietony

IDG.pl - czy kiedyś zmieni się?

Grzegorz Marczak
IDG.pl - czy kiedyś zmieni się?
17

IDG.pl jest najlepszym serwisem w Polsce dostarczającym codziennie świeżych informacji ze świata technolog i internetu. Jestem stałym i wiernym czytelnikiem tego serwisu od niepamiętnych czasów i od kiedy pamiętam serwis ten wygląda bardzo podobnie. Przez lata od kiedy czytam IDG w serwisie pojawiał...

IDG.pl jest najlepszym serwisem w Polsce dostarczającym codziennie świeżych informacji ze świata technolog i internetu. Jestem stałym i wiernym czytelnikiem tego serwisu od niepamiętnych czasów i od kiedy pamiętam serwis ten wygląda bardzo podobnie. Przez lata od kiedy czytam IDG w serwisie pojawiało sie coraz więcej i więcej informacji aż do roku 2007 w którym strona główna osiągnęła chyba limit tego co można zmieścić.


Więcej już chyba na główną nie wejdzie

IDG jest wiodącym serwisem jeśli chodzi o technologie i internet i osobiście uważam (i przeczuwam), że serwis ten powinien przejść gruntowną przebudowę aby dostosować sie do teraźniejszych standardów.

Oczywiste jest, że wartością tego serwisu jest treść, która codziennie w dużych ilościach i w profesjonalnej formie dostarczana jest czytelnikom. Niedobrze się jednak dzieje, kiedy sam serwis staje się na tyle nieczytelny, że użytkownicy wolą subskrybować go poprze email lub czytnik RSS zamiast odwiedzać stronę główną (tak jest w moim przypadku).

Nie chciał bym być źle zrozumiany - będę czytelnikiem IDG niezależnie od tego jak serwis będzie wyglądał bo w sumie jest to wtórna sprawa. Mając jednak tak dużą i wierną rzeszę czytelników przydałaby się poprawa przestarzałej już koncepcji wyglądu strony.

Myślę, że czas na zmiany na odświeżenie nieco tego ciekawego serwisu - czego sobie i wszystkim czytelnikom życzę (i błagam usuńcie wreszcie horoskop komputerowy).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu