Polska

Nowe kolory na blip.pl

GM
Grzegorz Marczak
13

Blip.pl - czyli polski twitter produkowany przez Gadu Gadu zmienił ostatnio trochę kolorów w swojej wersji testowej. Do tej pory siermiężny wygląd serwisu został zastąpiony nieco bardziej żywymi kolorami. Wygląd poprawił się zdecydowanie na plus. Niestety, oprócz poprawek związanych z w...


Blip.pl - czyli polski twitter produkowany przez Gadu Gadu zmienił ostatnio trochę kolorów w swojej wersji testowej. Do tej pory siermiężny wygląd serwisu został zastąpiony nieco bardziej żywymi kolorami. Wygląd poprawił się zdecydowanie na plus.Niestety, oprócz poprawek związanych z wyglądem nie zmieniło się praktycznie nic więcej. Nadal nie ma stronicowania w naszym "kokpicie" (miejsce gdzie wyświetlane są komunikaty od naszych znajomych), nawigacja jest tak jakby mało funkcjonalna itp.

Nie wiadomo również kiedy blip.pl zostanie oficjalnie uruchomiony. Testy serwisu trwają już bardzo długo a bez zmian w funkcjonalności (którą mogli by użytkownicy testować) właściwie nie wiadomo co jest teraz testowane ?

Ponieważ jak już kiedyś pisałem jest to jeden ze startupów, którego losów jestem bardzo ciekawy dlatego też z niecierpliwością czekam kiedy zostanie on wreszcie uruchomiony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: