Apple

Zamień swojego Androida w nowego iPhone 4S

GU
Grzegorz Ułan
41

Niedawna premiera iPhona 4S, natchnęła twórców przeróbek do przeniesienia, na razie przynajmniej wyglądu na pokład Androida. Espier Studio przygotowało Launchera dla Androida do złudzenia przypominającego najnowszy produkt Apple. Program po uruchomieniu, tworzy pulpity w ilości, która wystar...

Niedawna premiera iPhona 4S, natchnęła twórców przeróbek do przeniesienia, na razie przynajmniej wyglądu na pokład Androida.
Espier Studio przygotowało Launchera dla Androida do złudzenia przypominającego najnowszy produkt Apple.

Program po uruchomieniu, tworzy pulpity w ilości, która wystarcza do pomieszczenia tam wszystkich naszych programów, wszystkie je tam przenosząc. Teraz proces odinstalowania danych aplikacji możemy uruchomić, po dłuższym przytrzymaniu jednej z ikon wybranego programu, bezpośrednio z pulpitu.
Ikony można uporządkować sobie, przenosząc je między pulpitami.

Jeden pulpit zajęty został przez wyszukiwarkę, dla której zostanę chyba trochę dłużej przy tym Launcherze. Po wpisaniu szukanego słowa, wyświetla się lista propozycji, z przeglądarki, programów, książki kontaktowej czy też artykułów z RSS-ów w Feedly.

Polecam, dla osób lubiących co jakiś czas odmienić wygląd swoich telefonów. Telefon zyskuje pewnego odświeżenia, przez chwile ma się wrażenie, iż mamy w dłoni nowy telefon:).
Nie odnotowałem spowolnienia działania telefonu, przez tą nakładkę, wręcz wydaje mi się że przyspieszył nawet.
Oczywiście odpada tutaj opcja dodawania widgetów. Więc nieprzydatne dla użytkowników, którzy korzystają z takowych.

Program jest do pobrania bezpłatnie z Marketu:

Zapraszam do przetestowania, póki jeszcze Apple nie zablokował tej nakładki:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleAndroidiphone 4s