Seriale

Nowy serial szpiegowski Canal+ "Nielegalni" może być hitem. Zobaczcie ten zwiastun!

KK
Konrad Kozłowski
1

Jesienią tego roku zadebiutuje nowy serial stacji Canal+ pt. "Nielegalni". Jest to pierwsza produkcja szpiegowska oparta o książki Vincenta V. Severskiego, a teraz mamy okazję ujrzeć pierwszą wideo zapowiedź.

"Nielegalni" mogą być kolejnym sukcesem Canal+. Pierwszy sezon "Belfra" oraz "Kruk" to zdecydowanie seriale godne uwagi, do których warto nawet wrócić po jakimś czasie. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie z "Nielegalnymi". Historia, obsada i ekipa tworząca serial - wszystkie elementy wyglądają na papierze po prostu świetnie. W rolę głównego bohatera, Konrada Wolskiego, wciela się Grzegorz Damięcki (nasz wywiad) znany właśnie między innymi z "Belfra" oraz "Watahy".

W pierwszym materiale wideo, który został udostępniony przez Canal+ nie oglądamy go w akcji, lecz mamy szansę zobaczyć inne postacie grane przez Sylwię Juszczak (Sara) i Filipa Pławiaka (Travis). Krótki klip ukazuje przekazanie przez agentów urządzenia z rąk do rąk w chwili zagrożenia. Akcja nie rozgrywa się w Polsce, ale tego mogliśmy spodziewać, skoro zdjęcia miały miejsce nie tylko u nas, ale także w Szwecji, Turcji i na Białorusi - odwiedzane są takie miasta jak Warszawa, Sztokholm, Stambuł i Mińsk.

Nielegalni - serial szpiegowski Canal+ już jesienią

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Poddany finansowemu szantażowi nie utrzyma się długo na swojej pozycji – z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Trudno powiedzieć, ile będziemy jeszcze czekać na pełny zwiastun serialu - być może pokazany będzie jeszcze w te wakacje. Dokładna data premiery serialu "Nielegalni" również nie jest znana, ale skoro mówimy o jesieni to wrzesień wydaje się być najbardziej prawdopodobnym terminem. Serial obejrzymy na Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu